Пілінг обличчя у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Галицькому районі (Центр)
Азелаїновий пілінг 550 грн
Пілінг SAMA 800 грн
Знайдено 5 клінік

Наталія
Рекомендую !Кваліфіковані та привітні спеціалісти ,якісна апаратура .
Олександра
Доброго дня) проходила курси з базової косметології і мені все дуже сподобалось!
Ірина
Чудова клініка з професіоналами своєї справи,завжди вічливі,уважні.
Myrosja Romanyk
До Мирослави Новосільської я приходила на процедури, ще до відкриття її власної клініки.Це спеціаліст своєї справи. Коли Мирослави немає в Україні ( коли у відрядженні за кордоном) ходжу до Марії, вона теж хороший спеціаліст. Всім рекомендую цю клініку і тих дівчат. Ходила, ходжу і буду ходити, щей маму привела на ін'єкції.
Львів пл. Данила Галицького, 2
р.Галицький (Центр)
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
  • Пілінг SAMA 800
  • Пілінг ТСА обличчя 2 100
  • Пілінг Ретиноловий 950
  • Пілінг гліколевий 900
  • Пілінг PRX – T33 (1ml) 1 900
5,2
Львів вул. Вороного, 3 (каб. 101)
р.Галицький (Центр)
Найрізноманітніші ефективні косметологічні послуги надаються у косметологічному кабінеті Ольги Судник.
  • Хімічний пілінг от 850
Львів вул. Замарстинівська, 4
р.Галицький (Центр)
Кабінет косметолога Олени Лисак допомагає зберегти молодість та красу шкіри обличчя, тіла. Пацієнтам надаються сучасні ін’єкційні та апаратні косметологічні послуги. Пацієнтів приймає досвідчений лікар-косметолог
Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
  • Пілінг (чистка) обличчя 300
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика
  • Азелаїновий пілінг 550
  • Саліцилово-мигдалевий пілінг 550