Фітопілінг у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Галицькому районі (Центр)
Послуга Ціна
Фітопілінг 400
Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
Людмила, 28 серпня '16р.

Люблю доглядати за собою. Багато чула про біоревіталізацію. Вирішила спробувати. Там є два способи цієї процедури. Я обрала ін’єкційний. Все зробили як має бути: очистили шкіру і зробили декілька укольчиків у чітко визначених місцях. Переживала, що синці залишаться. Але нічого подібного. Шкіра в мене не гіперчулива, тому все пройшло чудово. Результатом задоволена! Усі подруги помічають!

• Фітопілінг 400
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00

Фітопілінг в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)