Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування алергічної бронхіальної астми у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи

Атопічна бронхіальна астма — запалення дихальних шляхів унаслідок контакту із алергенами та простими хімічними сполуками. Причини — домашні кліщі, пил, пір’я подушок, пилок, шерсть, корм для домашніх улюбленців. Діти та люди похилого віку найважче переносять цю недугу. Астма спричиняє запалення слизової оболонки бронхів, хоча на ранніх стадіях малопомітна: напади трапляються зрідка та швидко проходять.

Симптоми:

 • свист під час дихання;
 • приступи задухи;
 • затяжні ГРВІ;
 • кашель, зокрема нічний;
 • різке та часте дихання.

На відміну від інших захворювань дихальних шляхів, при астмі ускладнений видих, а не вдих.

Як лікувати

Завдання лікаря — полегшити дихання та зупити реакцію на подразник. Антигістамінні препарати у формі інгаляторів активно використовуються у терапії. Дієвими є і нестероїдні протизапальні засоби, які застосовуються й у разі звичайної астми. Кортикостероїди необхідні при найважчих стадіях захворювання. Лікування може частково відбуватись у домашніх умовах, тому рекомендується дотримуватись профілактичних заходів:

 • не контактувати із алергеном, який є причиною захворювання;
 • не перебувати та не працювати у загазованих та запилених приміщеннях;
 • не утримувати домашніх тварин, які можуть спричинити алергічну реакцію;
 • користуватись спеціалізованими засобами побутової хімії для алергіків.

Як діагностувати

Анамнез та огляд пацієнта — передумова для попереднього діагнозу. Сухі розсіяні хрипи та кашель у ранкові години — ознаки бронхіальної астми.

Бета-андреноміметики допомагають виявити прихований бронхоспазм, бо їхня дія полягає у розслабленні м’язів бронхів. Порівнюється об’єм повітря, що видихається, перед прийом препарату та після. Якщо спостерігається значна різниця, захворювання підтверджується.

Наслідки

На пізніх стадіях атопічної бронхіальної астми спостерігаються приступи задухи. Важкість у грудях, сухий кашель, хрипи та складність вдиху — наслідок відсутності професійного лікування хвороби. Приступи недуги можуть переходити в астматичний статус, який супроводжується посинінням та проблемами із диханням. Ускладнення атопічної бронхіальної астми такі:

 • ензема легенів;
 • інвалідність;
 • серцева та легенева недостатність;
 • смерть.
35
7,0
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб
8
Микола
У мене син страждає на астму. Постійно консультуюсь з лікарями на рахунок хвороби сина та слідкую щоб з ним завжди були інгалятор та бромід іпраторію що швидко можуть позбавити симптомів недуги. Усі ці засоби приписані лікарем-алергологом. Дякую!
14 сентября '16 г.
9
Юля
Являюсь астматиком та приймаю регулярно призначені ліки від своєї хвороби. Та не менш важливо для її лікування є виключення впливу подразників таких як дим цигарок, для деяких людей реакція на конкретні препарати - аспірин тощо. Все перевірено - порада лікаря. Дякую за ефективне лікування!
11 августа '16 г.
9
Марія
Давно хворію на хронічну бронхіальну астму та знаходжусь під наглядом лікарів завдяки яким симптоми моєї хвороби вдається полегшити. Зазвичай при нападах астми використовую інгалятор епінефрин.Дякую вам за допомогу! Справді професіонали.
06 июня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,4
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
 • Атопічна бронхіальна астма - лікування
Працює з
Сб: 10:00-18:00
7,1
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Приватна клініка «Vita-Pueri» заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
 • Атопічна бронхіальна астма - лікування
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-16:00
7,1
Львів вул. Пасічна, 39-а
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини «Сідус» існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
 • Атопічна бронхіальна астма - лікування
Працює з 09:00-18:00