Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування алергічного дерматиту у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи

Алергічний дерматит ― набряк та почервоніння шкіри внаслідок впливу алергена. Спочатку з’являються великі червоні плями, а потім — дрібні бульбашки, які лопаються та залишають вологі поверхневі ефекти на шкірі. Також утворюються дрібні скоринки та лусочки. Ураження розпочинається у місці впливу алергену, але вторинні зони ураження можуть з’являтись на будь-якій ділянці шкіри. Основний симптом хвороби — постійний сильний свербіж.

Як лікувати

Головна передумова ефективного лікування ― уникнення контакту із подразником, що зумовив дерматит. Якщо алергія на засоби побутової хімії, то використовуйте захисні рукавички при роботі; на синтетику ― носіть одяг із натуральних тканин; на метал ― уникайте контакту із металевими побутовими елементами.

Під час лікування використовуються кортикостироїдні мазі. Антигістамінні медикаменти знімають свербіж та набряки. У тяжких випадках кортикостероїдні препарати приймаються перорально.

Яку діагностику проходити

Характерні симптоми дозволяють легко діагностувати хворобу. А максимальна точність діагнозу забезпечується шкірними пробами. Спеціальні тест-смужки із нанесеними алергенами приклеюють на очищену шкіру. Поява набряклості та почервоніння ― ознака алергічної реакції шкіри. Лікар може призначити додаткові дослідження:

  • біохімічний аналіз крові та сечі;
  • аналіз крові на цукор;
  • аналіз калу на дисбактеріоз.

Іноді обстежують ШКТ та щитоподібну залозу.

Наслідки

Найважче ускладнення алергічного дерматиту ― токсикодермія, на тлі якої розвивається синдром Лайєлла. Значно погіршується самопочуття, а в найгіршому випадку стається смерть. Тому за перших ознак погіршення стану здоров’я та алергічної реакції звертайтесь до медичного закладу за допомогою.

Що таке лікування алергічного дерматиту?
7,54
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань.
  • Алергічний дерматит - лікування
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.7

Години роботи:

Сб: 10:00-18:00
7,30
Львів вул. Щирецька, 36 р.Залізничний
Приватна клініка "Vita-Pueri" заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад.
  • Алергічний дерматит - лікування
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.6

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-16:00