Лікування алергічного кон'юнктивіту у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи

Алергічні кон'юнктивіти — це алергічна запальна реакція слизової оболонки (кон'юнктиви) на вплив алергенів. Алергенами виступають домашній пил, пилок рослин, шкідливі виробничі фактори, побутова хімія, лікарські препарати і т. д. Як правило, захворювання вражає обидва ока.

Основними ознаками (симптомами) алергічного кон'юнктивіту вважаються:

• інтенсивний свербіж, який змушує хворого постійно терти очі;
  • набряки, виражена гіперемія кон'юнктиви;
  • сльозотеча;
  • світлобоязнь;
  • поява патологічних виділень з очей.

Як лікувати

Лікування запального ураження кон'юнктиви проводиться в амбулаторних умовах. При цьому до стандартної терапевтичної програми входить:

• уживання заходів, спрямованих на захист хворої людини від контактів з алергенами;
  • проведення курсу десенсибілізуючої терапії;
  • використання протиалергічних крапель для очей;
  • застосування антигістамінних засобів;
  • проведення імунотерапії;
  • профілактичні заходи, спрямовані на попередження рецидивів та ускладнень хвороби.

Яку діагностику проходити

Діагноз «алергічний кон'юнктивіт» ставиться фахівцем-офтальмологом. У більшості випадків потрібна додаткова консультація лікаря-алерголога.

Підставами є показники анамнезу й зовнішнього огляду. Для уточнення нозологічної форми та виявлення алергену потрібно провести низку додаткових досліджень, зокрема аналіз шкірних (скарифікаційних) проб.

Наслідки

За перших ознак кон'юнктивіту слід негайно звернутись до фахівця, тому що тільки професійний лікар зможе правильно встановити етимологію кон'юнктивіту та призначити коректне лікування. Одним із вкрай небажаних наслідків перенесеного алергічного кон'юнктивіту є зниження гостроти зору. Щоб не допустити такого ускладнення, лікування потрібно починати своєчасно.

Знайдено 2 клініки
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Святослав
Страждав на алергійний кон’юнктивіт. Мій подразник це хімічна продукція: порошки, гелі, парфуми тощо. Скажу чесно непросто так жити коли це, на перший погляд, звичайні предмети побуту. До алерголога заходжу часто. Часто здавав алергічні проби, щоб чітко знайти збудника. Я дуже вдячний лікареві за вдало підібране лікування та професійний підхід. Він зробив моє життя набагато простішим. Дякую.
11 октября '16 г.
Адріана
Як тільки липа зацвітає у мене алергійний кон’юнктивіт. Кожного літа відвідую офтальмолога та алерголога. Цього разу пішла у іншу клініку, до іншого лікаря. Алерголог призначив абсолютно нове для мене лікування. Завдяки цьому симптоми минали дуже швидко. Вже так лячно виходити на вулицю. Не зациклюйтесь на одному методі лікування. Спробуйте щось інше. Можливо саме воно буде більш ефективним.
Софія
У доньки з’явився алергійний кон’юнктивіт. Відразу пішли до офтальмолога. Лікар провів детальне опитування. Стало ясно, що хвороба виникла невдовзі після того як ми завели кота. Шерсть тварини і провокувала почервоніння та патологічні виділення. Приймали антигістамінні препарати та капали краплі. Скоро все минуло, а-от про котика довелось забути.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань.
  • Алергічний кон'юнктивіт лікування
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8,7

Години роботи:

Львів вул. Щирецька, 36 р.Залізничний
Приватна клініка "Vita-Pueri" заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад.
  • Алергічний кон'юнктивіт лікування
Записатися на прийом