Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування контактного дерматиту у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи

Лікування контактного дерматиту — це комплексний підхід для усунення чи зниження ступеня впливу подразників на організм, а також симптоматична терапія захворювання ― короткочасну запальну реакцію шкіри на відомий алергічний подразник. Подразники можуть бути різними і викликати всілякі реакції. Вирізняють кілька видів контактного дерматиту:

  • простий (розвивається внаслідок дій на шкіру подразнюючої речовини);
  • алергічний (виникає як алергічна реакція на контакт із металами, косметичними засобами, барвниками, рослинами тощо);
  • фототоксичний (хвороба, що виникає при дії на шкіру ультрафіолету).

У розвитку недуги вирішальну роль має не характер подразника, а індивідуальна чутливість кожної людини.

Як лікувати

Терапія починається з обмеження контакту шкіри з алергеном. Протягом кількох днів призначаються антигістамінні препарати. При вираженому запальному процесі на ураженій ділянці шкіри призначають місцеве застосування мазей, кремів, лосьйонів, що містять кортикостероїди. У разі значних уражень, а також при тяжких реакціях на контакт із алергеном, лікар призначає кортикостероїди для прийому внутрішньо. Пухирці, які з’являються на ураженій ділянці шкіри, не слід дряпати, адже на їхньому місці може поширитися запальний процес, який потребує більш серйозного лікування.

Як діагностувати

Окрім опитування, огляду та збору анамнезу, можуть бути проведені дослідження крові. Може знадобитися диференційний діагноз, щоб відрізнити алергічний дерматит від інших різновидів цього захворювання чи екземи. Для визначення збудника запалення проводяться алергопроби та аплікаційні тести, які дозволяють швидко отримати точні результат. Також необхідно провести аналіз крові (клінічний, біохімічний, на цукор) та сечі (загальний).

Наслідки

Контактний дерматит викликає сильний свербіж, унаслідок розчісування якого можливо пошкодити шкіру і викликати вторинну бактеріальну інфекцію, лікування якої буде більш серйозним. Можливі такі ускладнення: піогінна, дріжджова інфекція, променевий рак. Тривале використання фторованих гормональних препаратів або споживання великої кількості за один раз може призвести до атрофії (стоншення) шкіри, появі телеангіектазій (просвічування дрібних судин крізь шкіру) або виникнення гормональних вугрів.

28
7,0
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб
7
Ярина
Була на прийомі у Володимира Івановича,гарне відношення,все чудово пояснив,приділив мені багато часу,поизначив не дороге дікування.Ціни помірні,дівчатка всі ввічлеві,клініка чиста і охайна.Трохи старовате облажнання.Приємна атмосфера,раджу всім.
30 ноября '-1 г.
10
Христина
Лікар Островська чудова приємно іти до неї на прийом рекомендую
23 мая '17 г.
9
Богдана
На жаль, генітальний герпес торкнувся і мене. Приймаю комплекс лікування. Рецидиви трапляються рідко завдяки вдалому підбору медикаментів. Уважно слідкую за гігієною. Дбаю про чистоту сексуальних відносин — завжди презерватив!!!! Лікар не тільки медикаментозно допоміг, а ще й морально. Дякую вам)
22 июля '16 г.
9
Наталка
Роблю озонотерапію крапельним шляхом. Вже пройшла 4 процедури. Нічого особливого не відчуваю. Лікар каже, що ефект наступає поступово, коли речовина накопичується. Планую проколоти стегна, щоб попередити появу целюліту.
18 июня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
  • Лікування контактного дерматиту
Працює з
Сб: 10:00-18:00
7,1
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Приватна клініка «Vita-Pueri» заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
  • Лікування контактного дерматиту
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-16:00