Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування алергії на алкоголь у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи

Алергія на алкоголь ― це досить розповсюджене сьогодні захворювання, причиною якого є вживання напоїв зі вмістом етилового спирту, хмелю, пивних дріжджів, сульфітів, барвників тощо, які нерідко є алергенами. При цьому непереносимість алкоголю ― це недуга, що може бути спадковою або набуватися протягом життя. Найпоширенішими симптомами алергії на спиртне бувають почервоніння або сухість шкіри, нудота, блювання, шкірний свербіж, висипання, закладеність носа, нежить, головний біль, підвищення артеріального тиску, температура.

Як лікувати

За перших ознак алергії на алкоголь потрібно цілком відмовитися від вживання спиртного. На другому етапі лікування недуги необхідно очистити організм від зашлакованості. Не слід забувати, що категорично заборонено приймати медикаментозні препарати одночасно з алкоголем. У тих випадках, коли напад алергії стався раптово, треба дати потерпілому абсорбуючі препарати для очищення організму. Після цього потрібно промити шлунок холодною водою, дати антигістамінний препарат, щоб зняти алергічну реакцію, й одразу викликати швидку.

Яку діагностику проходити

Один із перших етапів діагностики ― це збір анамнезу для встановлення попереднього діагнозу. Наступний етап ― аналіз крові на імуноглобуліни. Показник рівня вмісту цих білків у сироватці крові дозволить зрозуміти, чи є алергія, викликав її алкоголь чи ні і що робити для її лікування. За необхідності проводять алергічні проби. Під шкіру вводять маленькі дози різних алергенів, потім спостерігають за реакцією організму. Якщо на місці ін'єкції спостерігається набряк, почервоніння, то можна говорити про наявність алергії на конкретний алерген.

Наслідки

Алергія на спиртне викликає почервоніння і набряки шкіри, свербіж, нудоту, сильний головний біль і біль у шлунку, підвищену температуру тощо. У разі відсутності своєчасної допомоги алергія може призвести до летального результату.

27
7,0
7,5
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
  • Алергія на алкоголь - лікування
Працює з
Сб: 10:00-18:00
7,2
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Приватна клініка «Vita-Pueri» заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
  • Алергія на алкоголь - лікування
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-16:00