Лікування алергічного риніту у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи

Алергічний риніт ― це захворювання, що характеризується пароксизмальною ринореєю, чханням, назальною обструкцією, свербінням у носі та очах, головним болем і спостерігається в будь-якому віці. Основними факторами, що викликають появу симптомів алергічного риніту, є алергени, що містяться в повітрі, які прийнято поділяти на такі групи:

• аероалергени зовнішнього середовища (наприклад, пилок рослин);
  • аероалергени житлові (пліснява, тварини, комахи, деякі домашні рослини, кліщі домашнього пилу);
  • професійні алергени.

Як лікувати

Лікування алергічного риніту у дорослих полягає в усуненні симптомів, ліквідації запальної реакції, оздоровленні слизової оболонки носа і відновленні якості життя пацієнта. Лікування передбачає використання заходів, спрямованих на те, щоб уникнути контакту з алергенами ― збудниками захворювання, а також застосування медикаментів для проведення специфічної імунотерапії (гіпосенсибілізації), а в окремих випадках і видалення хронічно збільшеної слизової оболонки.

Усунення всіх контактів з алергенами ― головний принцип лікування алергічного риніту.

Яку діагностику проходити

Для встановлення діагнозу «алергічний риніт» використовуються різні методи обстеження хворих:

• алергологічний анамнез;
  • алергологічні діагностичні проби шкірні;
  • алергологічні діагностичні проби провокаційні (мають вирішальне значення) зі специфічними антигенами;
  • аналіз назального секрету і вмісту синусів;
  • риноскопія;
  • функціональні, лабораторні та рентгенологічні дослідження.

Наслідки

Якщо не лікувати алергічний риніт, він значно погіршить якість життя. Люди, які страждають на носову алергію, часто відчувають себе втомленими, нещасними або дратівливими. Алергічний риніт може заважати роботі або успішності в навчанні. Виникає високий ризик розвитку астми та інших алергічних захворювань. Хронічний риніт, алергія чи неалергічна астма можуть викликати набряк у носових раковинах, який може бути постійним (гіпертрофія раковин).

Іншими можливими ускладненнями алергічного риніту можуть бути:

• гайморит;
  • інфекції середнього вуха (середній отит; отит середнього вуха);
  • носові поліпи;
  • апное сну;
  • стоматологічний прикус;
  • вади дихання через рот.
Знайдена 1 клініка

Сб
Марія
Давно хворію на хронічну бронхіальну астму та знаходжусь під наглядом лікарів завдяки яким симптоми моєї хвороби вдається полегшити. Зазвичай при нападах астми використовую інгалятор епінефрин.Дякую вам за допомогу! Справді професіонали.
Олеся
З раннього дитинства страждала на поліноз. Початок тепла був кінцем для моїх прогулянок на свіжому повітрі. Через роботу переїхала до іншого міста. Записалась до нового алерголога. Він порадив мені почати все з нуля. Тобто він хоче бачити чітку картину сам для себе. Здала алергопроби. Лікар розширив мені список рослин на які у мене алергія. Відповідно призначив лікування. Тепер воно і дійсно дієве, так як я не знала точно всіх рослин, які провокують у мене алергію.
Раїса
У період новорічних свят з’їла неймовірну кількість мандарин. Не минулось безслідно. По плечах і спину пішли маленькі червоні прищики. Пішла до лікаря. Перш за все лікар заборонив їсти мандарини протягом місяця та призначив Енетросгель. Через декілька днів висипка почила відступати.
Святослав
Страждав на алергійний кон’юнктивіт. Мій подразник це хімічна продукція: порошки, гелі, парфуми тощо. Скажу чесно непросто так жити коли це, на перший погляд, звичайні предмети побуту. До алерголога заходжу часто. Часто здавав алергічні проби, щоб чітко знайти збудника. Я дуже вдячний лікареві за вдало підібране лікування та професійний підхід. Він зробив моє життя набагато простішим. Дякую.
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Приватна клініка «Vita-Pueri» заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
  • Алергічний риніт - лікування