Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування алергічного кашлю у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи

Алергічний кашель ― це вияв алергічної реакції. Його симптоми схожі на застуду, але він має властивість тривалої дії (від декількох тижнів до місяців). Слід зазначити, що це не є окремою хворобою. Під час потрапляння алергену до верхніх дихальних шляхів у кров потрапляють також речовини, які провокують запалення слизової оболонки. У результаті це призводить до набряку дихальних шляхів і спазму, який провокує гіпервентиляцію легенів і, як наслідок, приступи задухи.

Найчастіше кашель виникає при взаємодії з такими алергенами:

 • домашній пил;
 • шерсть домашніх тварин;
 • пилок рослин, що розквітають ;
 • частинки різних порошкоподібних миючих засобів (побутова хімія);
 • порошинки антибіотиків пеніцилінової групи;
 • тютюновий дим.

Як лікувати

Дуже важливо вчасно почати лікування, інакше існує високий ризик розвитку хронічного бронхіту, а в подальшому і бронхіальної астми. Лікар у першу чергу виявляє алерген, який став причиною появи симптомів. Відразу після цього пацієнт повинен повністю відмежуватися від головної причини алергічного кашлю. Терапія найчастіше триває досить довгий час (від декількох місяців до декількох років) та передбачає комплексний підхід, а саме:

 • максимальне обмеження або повне усунення впливу алергену;
 • прийом антигістамінних препаратів;
 • зміцнення імунітету та прийом вітамінів;
 • профілактика алергічних реакцій.

Яку діагностику проходити

Діагностувати алергічний кашель досить складно. Він проявляється на тлі впливу алергену, який не відразу можна визначити. Звичайно, при контакті з твариною, пилом, їжею, побутовою хімією, парфумами це зробити простіше, бо напад не змусить себе чекати.

Основними методами діагностики можна назвати взяття алергопроб, електрокардіограму й аналіз на наявність гельмінтів.

Наслідки

Якщо вчасно не почати лікування, не усунути причину, хвороба може перейти в:

 • бронхіт;
 • бронхіальну астму;
 • проблеми з диханням і т. д.

Основна небезпека полягає не в наявності кашлю як такого, а в його ускладненнях та можливих наслідках. Будь-який кашель може супроводжуватися порушенням дихання, а алергічний тим паче, оскільки спостерігається набряк слизових оболонок. Через це може виникнути стеноз гортані, який у свою чергу може призвести до негативих наслідків.

28
7,0
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб
7
Ярина
Була на прийомі у Володимира Івановича,гарне відношення,все чудово пояснив,приділив мені багато часу,поизначив не дороге дікування.Ціни помірні,дівчатка всі ввічлеві,клініка чиста і охайна.Трохи старовате облажнання.Приємна атмосфера,раджу всім.
30 ноября '-1 г.
10
Христина
Лікар Островська чудова приємно іти до неї на прийом рекомендую
23 мая '17 г.
9
Богдана
На жаль, генітальний герпес торкнувся і мене. Приймаю комплекс лікування. Рецидиви трапляються рідко завдяки вдалому підбору медикаментів. Уважно слідкую за гігієною. Дбаю про чистоту сексуальних відносин — завжди презерватив!!!! Лікар не тільки медикаментозно допоміг, а ще й морально. Дякую вам)
22 июля '16 г.
9
Наталка
Роблю озонотерапію крапельним шляхом. Вже пройшла 4 процедури. Нічого особливого не відчуваю. Лікар каже, що ефект наступає поступово, коли речовина накопичується. Планую проколоти стегна, щоб попередити появу целюліту.
18 июня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,4
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
 • Алергічний кашель лікування
Працює з
Сб: 10:00-18:00
7,1
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Приватна клініка «Vita-Pueri» заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
 • Алергічний кашель лікування
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-16:00