Лікування алергії у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи

Лікування алергії — це низка заходів, спрямованих на подолання симптомів та першопричин захворювання. Алергія ― це підвищена чутливість організму до певних речовин, що розвивається при повторній взаємодії з речовиною-алергеном. Такою речовиною можуть бути хімічні інгредієнти, продукти, шерсть, пил, пилок або мікроб. Класичні симптоми — почервоніння шкіри, свербіж, чхання, нежить та сльозотеча, які можуть розвиватися поступово або дуже стрімко. Крім дійсно алергії, вирізняють псевдоалергію ― захворювання зі схожими симптомами, але викликане іншими причинами: харчова непереносимість, порушення метаболізму гістаміну.

Як лікувати

У першу чергу необхідно припинення контакт із джерелом алергену. Лікар має з’ясувати можливість впливу інших захворювань, а також провести тести на визначення природи алергену та призначити антигістамінні препарати, у більш тяжких випадках призначаються стероїдні препарати. Якщо неможливо уникнути контакту з алергеном, лікар призначає профілактичну вакцину. У випадку, коли причина захворювання харчова, рекомендується спеціальна, часто індивідуально дієта.

Як діагностувати

Правильний діагноз можливо встановити лише після комплексного обстеження у лікаря-алерголога. Можуть проводитися кілька видів діагностики:

• шкірні проби;
  • визначення специфічних антитіл у крові;
  • провокаційні та елімінаційні тести.

Лабораторна діагностика алергії — важлива частина всебічного алергологічного обстеження. Маючи такі результати, лікар може зробити припущення щодо причини виникнення алергії. Точний висновок може бути зроблений лише за умови наявності усіх показників: результату опитування та огляду, результатів лабораторних аналізів та реакції на лікування.

Наслідки

Алергія супроводжується неприємними симптомами: спостерігається втомлюваність, посилення дратівливості, зниження імунітету. Наслідки хвороби: виникнення екземи, гемолітична анемія, сироваткова хвороба, бронхіальна астма. Спостерігається велика кількість ускладнень:

• пришвидшений пульс;
  • запаморочення;
  • нудота;
  • колапс;
  • судоми.

Найсерйознішим ускладненням може бути важке дихання, яке розвивається до анафілактичного шоку з утратою свідомості та небезпечним зниженням артеріального тиску. За відсутності медичної допомоги тяжкий напад алергії може призвести до летального кінця.

Знайдено 2 клініки
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Олеся
З раннього дитинства страждала на поліноз. Початок тепла був кінцем для моїх прогулянок на свіжому повітрі. Через роботу переїхала до іншого міста. Записалась до нового алерголога. Він порадив мені почати все з нуля. Тобто він хоче бачити чітку картину сам для себе. Здала алергопроби. Лікар розширив мені список рослин на які у мене алергія. Відповідно призначив лікування. Тепер воно і дійсно дієве, так як я не знала точно всіх рослин, які провокують у мене алергію.
Яна
Раніше я була яскраво-вираженим алергиком. Шоколад і мої улюблені ананаси були продуктом-табу. Ані шматочка в рот, бо зразу починалась алергія. Не хотіла аж так себе мучити і обмежувати. Подруга порадила одного хорошого дерматолога. Він не хороший, він просто прекрасний!!! Призначив мені таке лікування, що дозволило у розумних дозах вживати шоколад і їсти ананаси. ДЯКУЮ!!!!!
Раїса
У період новорічних свят з’їла неймовірну кількість мандарин. Не минулось безслідно. По плечах і спину пішли маленькі червоні прищики. Пішла до лікаря. Перш за все лікар заборонив їсти мандарини протягом місяця та призначив Енетросгель. Через декілька днів висипка почила відступати.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та...
  • Лікування алергії
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8,7

Години роботи:

Львів вул. Щирецька, 36 р.Залізничний
Приватна клініка "Vita-Pueri" заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
  • Лікування алергії
Записатися на прийом