Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування алергії у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи

Лікування алергії — це низка заходів, спрямованих на подолання симптомів та першопричин захворювання. Алергія ― це підвищена чутливість організму до певних речовин, що розвивається при повторній взаємодії з речовиною-алергеном. Такою речовиною можуть бути хімічні інгредієнти, продукти, шерсть, пил, пилок або мікроб. Класичні симптоми — почервоніння шкіри, свербіж, чхання, нежить та сльозотеча, які можуть розвиватися поступово або дуже стрімко. Крім дійсно алергії, вирізняють псевдоалергію ― захворювання зі схожими симптомами, але викликане іншими причинами: харчова непереносимість, порушення метаболізму гістаміну.

Як лікувати

У першу чергу необхідно припинення контакт із джерелом алергену. Лікар має з’ясувати можливість впливу інших захворювань, а також провести тести на визначення природи алергену та призначити антигістамінні препарати, у більш тяжких випадках призначаються стероїдні препарати. Якщо неможливо уникнути контакту з алергеном, лікар призначає профілактичну вакцину. У випадку, коли причина захворювання харчова, рекомендується спеціальна, часто індивідуально дієта.

Як діагностувати

Правильний діагноз можливо встановити лише після комплексного обстеження у лікаря-алерголога. Можуть проводитися кілька видів діагностики:

 • шкірні проби;
 • визначення специфічних антитіл у крові;
 • провокаційні та елімінаційні тести.

Лабораторна діагностика алергії — важлива частина всебічного алергологічного обстеження. Маючи такі результати, лікар може зробити припущення щодо причини виникнення алергії. Точний висновок може бути зроблений лише за умови наявності усіх показників: результату опитування та огляду, результатів лабораторних аналізів та реакції на лікування.

Наслідки

Алергія супроводжується неприємними симптомами: спостерігається втомлюваність, посилення дратівливості, зниження імунітету. Наслідки хвороби: виникнення екземи, гемолітична анемія, сироваткова хвороба, бронхіальна астма. Спостерігається велика кількість ускладнень:

 • пришвидшений пульс;
 • холодний піт;
 • липка шкіра;
 • кропив’янка;
 • шлункові спазми;
 • запаморочення;
 • нудота;
 • колапс;
 • судоми.

Найсерйознішим ускладненням може бути важке дихання, яке розвивається до анафілактичного шоку з утратою свідомості та небезпечним зниженням артеріального тиску. За відсутності медичної допомоги тяжкий напад алергії може призвести до летального кінця.

Що таке лікування алергії?
Знайдено 2 клініки
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Олеся
З раннього дитинства страждала на поліноз. Початок тепла був кінцем для моїх прогулянок на свіжому повітрі. Через роботу переїхала до іншого міста. Записалась до нового алерголога. Він порадив мені почати все з нуля. Тобто він хоче бачити чітку картину сам для себе. Здала алергопроби. Лікар розширив мені список рослин на які у мене алергія. Відповідно призначив лікування. Тепер воно і дійсно дієве, так як я не знала точно всіх рослин, які провокують у мене алергію.
17 июля '16 г.
9
Яна
Раніше я була яскраво-вираженим алергиком. Шоколад і мої улюблені ананаси були продуктом-табу. Ані шматочка в рот, бо зразу починалась алергія. Не хотіла аж так себе мучити і обмежувати. Подруга порадила одного хорошого дерматолога. Він не хороший, він просто прекрасний!!! Призначив мені таке лікування, що дозволило у розумних дозах вживати шоколад і їсти ананаси. ДЯКУЮ!!!!!
10 сентября '16 г.
10
Раїса
У період новорічних свят з’їла неймовірну кількість мандарин. Не минулось безслідно. По плечах і спину пішли маленькі червоні прищики. Пішла до лікаря. Перш за все лікар заборонив їсти мандарини протягом місяця та призначив Енетросгель. Через декілька днів висипка почила відступати.
06 ноября '16 г.
7
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,44
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань.
 • Лікування алергії
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.7

Години роботи:

Сб: 10:00-18:00
7,16
Львів вул. Щирецька, 36 р.Залізничний
Приватна клініка "Vita-Pueri" заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад.
 • Лікування алергії
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.6

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-16:00