Лікування алергічної висипки у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи

Алергічний висип — шкірне захворювання, що відзначається появленням блідо-червоних вузликів або бляшок унаслідок реакції організму на алергени. Хвороба викликає свербіж. Висип може спостерігатись на якій завгодно ділянці шкіри, зокрема, вражаються губи, обличчя, вуха. А у найбільш неприємних випадках — навіть горло та язик.

Як лікувати

Лише кваліфікований алерголог призначає лікування. Застосовуються кортикостероїдні та антигістамінні препарати, а креми та мазі знімають запалення та свербіж. Навіть натуральний препарат може викликати додаткову алергічну реакцію. Тому спочатку медикамент тестують на невеликій ділянці незараженої шкіри. Не варто займатись самолікуванням, що особливо стосується шкіри обличчя. Вона дуже чутлива та схильна до пошкоджень, від наслідків яких непросто позбутись. Схильним до розвитку алергічної висипки пацієнтам необхідно дотримуватись профілактики: виконувати фізичні, дихальні вправи та вести здоровий спосіб життя. Важливо постійно мати при собі вивірений препарат від алергії.

Яку діагностику проходити

Призначається фізикальне дослідження. Оглядаючи пацієнта, алерголог:

• оцінює кількість висипань (рясні, одиничні);
  • аналізує симетричність/асиметричність джерел пошкодження;
  • враховує наявність та розміщення острівців здорової шкіри, локалізацію шкірних ушкоджень.

Мета анамнезу — визначення набору факторів, які могли викликати висипання. Особливо анамнез є актуальним у разі повторного прояву хвороби. Отримана інформація підтверджується результатами аналізів.

Пацієнт повинен надати лікарю відомості про:

• розвиток захворювання;
  • симптоми;
  • поточне та попереднє лікування;
  • перенесені або наявні хвороби;
  • стан функціональних систем.

Для встановлення точного діагнозу та ефективного лікування спеціаліст призначає додаткові дослідження:

• біопсію;
  • мікроскопію;
  • шкірні скарифікаційні проби;
  • аналіз крові та сечі;
  • гістологічне дослідження;
  • біохімічні аналізи.

Наслідки

Алергічний висип викликає такі патологічні зміни:

• задишку;
  • підвищення температури тіла;
  • зниження артеріального тиску;
  • розлади шлунково-кишкового тракту.

Захворювання може зумовити набряк Квінке, який ззовні нагадує звичайну шкірну припухлість. Розвиток набряку розпочинається із шкіри щік, поступово доходить до гортані та викликає задуху. Ще одне серйозне ускладнення — анафілактичний шок. Це викид у кров серотоніну, гістаміну, брадикіну, що у разі відсутності своєчасної допомоги призводить до летального наслідку.

4,0
Знайдена 1 клініка

Сб
Марія
Давно хворію на хронічну бронхіальну астму та знаходжусь під наглядом лікарів завдяки яким симптоми моєї хвороби вдається полегшити. Зазвичай при нападах астми використовую інгалятор епінефрин.Дякую вам за допомогу! Справді професіонали.
Олеся
З раннього дитинства страждала на поліноз. Початок тепла був кінцем для моїх прогулянок на свіжому повітрі. Через роботу переїхала до іншого міста. Записалась до нового алерголога. Він порадив мені почати все з нуля. Тобто він хоче бачити чітку картину сам для себе. Здала алергопроби. Лікар розширив мені список рослин на які у мене алергія. Відповідно призначив лікування. Тепер воно і дійсно дієве, так як я не знала точно всіх рослин, які провокують у мене алергію.
Раїса
У період новорічних свят з’їла неймовірну кількість мандарин. Не минулось безслідно. По плечах і спину пішли маленькі червоні прищики. Пішла до лікаря. Перш за все лікар заборонив їсти мандарини протягом місяця та призначив Енетросгель. Через декілька днів висипка почила відступати.
Святослав
Страждав на алергійний кон’юнктивіт. Мій подразник це хімічна продукція: порошки, гелі, парфуми тощо. Скажу чесно непросто так жити коли це, на перший погляд, звичайні предмети побуту. До алерголога заходжу часто. Часто здавав алергічні проби, щоб чітко знайти збудника. Я дуже вдячний лікареві за вдало підібране лікування та професійний підхід. Він зробив моє життя набагато простішим. Дякую.
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Приватна клініка «Vita-Pueri» заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
  • Алергічний висип - лікування