Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування харчової алергії у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи

Харчова алергія — алергічна реакція на прийом певних продуктів або харчових добавок. На цей недуг хворіють близько 20% населення планети. У більшості випадків це результат споживання курячих яєць, молока, горіхів, морепродуктів, м’яса, злаків, бобових, фруктів та овочів.

Симптоми:

  • задуха, ускладнене дихання, виділення через ніс;
  • ангіневротичний набряк, атопічний дерматит, кропив’янка;
  • болі органів ШКТ, блювота, діарея;
  • свербіж, сльозотеча, почервоніння очей;
  • понижений артеріальний тиск.

Як лікувати

Основа лікування — зниження рівня токсинів в організмі. Для цього застосовують сорбенти (лактофільтрум, ентеросгель, фільтрум) та протиалергічні препарати (телфаст, кестин, кларитин). Необхідно вилучити із раціону продукти чи харчові добавки, що викликають алергію. Якщо це не можливо, лікар призначає дієту, поступово збільшуючи кількість продукту, що містить алерген. Наприклад, дитину віком до двох років не годують потенційно алергенними продуктами, але потім їх мінімальні дози додають до раціону. Організм звикає до їжі, тож алергічні реакції малоймовірні. Повністю позбутись харчової алергії нереально, проте правильне харчування та здоровий спосіб життя дозволяють мінімізувати її прояви.

Як діагностувати

IgE-радіоалергосорбентний тест дозволяє визначити рівень антитіл у крові та встановити алерген. Цікавий метод діагностування — елімінаційна дієта. Потенційні алергенні продукти вилучаються із раціону на 1-2 тижні. Лікар регулярно спостерігає за змінами стану здоров’я пацієнта. Шкірні проби — найефективніший метод встановлення алергену, хоча його результати потребують підтвердження іншими методами діагностики, наприклад, шляхом введення ін’єкцій та стратифікації.

Наслідки

Якщо захворювання не лікувати, з’являються потужні прояви алергодерматиту та збільшується кількість продуктів, що викликають алергічні реакції, імунітет слабшає, організм стає вразливим до алергії побутового характеру. Харчова алергія може спричинити хвороби дихальної системи, зокрема бронхіальну астму, та інших органів.

28
7,0
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб
7
Ярина
Була на прийомі у Володимира Івановича,гарне відношення,все чудово пояснив,приділив мені багато часу,поизначив не дороге дікування.Ціни помірні,дівчатка всі ввічлеві,клініка чиста і охайна.Трохи старовате облажнання.Приємна атмосфера,раджу всім.
30 ноября '-1 г.
10
Христина
Лікар Островська чудова приємно іти до неї на прийом рекомендую
23 мая '17 г.
9
Богдана
На жаль, генітальний герпес торкнувся і мене. Приймаю комплекс лікування. Рецидиви трапляються рідко завдяки вдалому підбору медикаментів. Уважно слідкую за гігієною. Дбаю про чистоту сексуальних відносин — завжди презерватив!!!! Лікар не тільки медикаментозно допоміг, а ще й морально. Дякую вам)
22 июля '16 г.
9
Наталка
Роблю озонотерапію крапельним шляхом. Вже пройшла 4 процедури. Нічого особливого не відчуваю. Лікар каже, що ефект наступає поступово, коли речовина накопичується. Планую проколоти стегна, щоб попередити появу целюліту.
18 июня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,5
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
  • Алергія харчова - лікування
Працює з
Сб: 10:00-18:00
7,1
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Приватна клініка «Vita-Pueri» заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
  • Алергія харчова - лікування
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-16:00