Дитячі педіатри в Вінниці

Консультація педіатра в кліниці «Центр-В» 200
Консультація педіатра в кліниці «Омеда» 205
26 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Рудакова Світлана Віталіївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі педіатрії. Консультує молодих батьків щодо грудного вигодовування, виховання та догляду за дитиною. Проводить оцінку фізичного і психологічного стану дитини. У своїй роботі використовую сучасні терапевтичні методи. Проводить профілактичні заходи, діагностує інфекційні захворювання у дітей, проводить вакцинації, лікує гельмінтози.
Тетяна
17 січня '17р.
Не легко було знайти гарного педіатра у нашому місті. Після багатьох невдалих спроб ми звернулися до Світлани Віталіївни. Вона допомогла нам подолати інфекцію верхніх дихальних шляхів. Син залишився задоволеним спілкуванням, а я вичерпною консультацією і ефективним лікуванням.
Консультація 220 грн.
17 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Федишина Тетяна Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Проводить повну консультацію з приводу дитячих захворювань. Спеціалізується на лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій та запальних захворювань. Лікує ревматичні та ендокринні хвороби, хвороби органів травлення, дихання, імунодефіцити. Проводить різні види планової вакцинації дітей, попередньо надав всю необхідну консультацію. Володіє процедурою аудіометрії дитині, надає всі необхідні довідки для подальшого лікування чи відновлення стану здоров’я малюка.
17 січня '18р.
Замечательный специалист!!! Всем своим подругам всегда рекомендую, обратившысь раз , все всегда довольны, и выбирают Татьяну Анатольевну как семейного врача. Очень внемательная, безотказная, всегда подскажет, поможет. А самое главное , всегда поставит правельный диагноз! С рождения лечу у нее ребенка, толковей специалиста я не знаю.Всем рекомендую!!!!
Консультація 200 грн.
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
35 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Журавель Тамара Дмитрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Основним напрямком роботи є педіатрія. Займається оцінкою фізичного здоров'я та нервово-психічного стану дитини. В своїй роботі використовує найновіші методики та методи лікування. Проводить лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій, інфекційних захворювань, дизентерії, коклюшу, вітрянки, скарлатини та різних харчових отруєнь.
Ковальова Марина
18 квітня '18р.
Тамара Дмитрівна найкращий лікар, чудова людина і лише їй я можу довірити свою донечку.
Консультація 220 грн.
Педіатр, Ендоскопіст, Дитячий гастостроентеролог
13 років досвіду
Дитячий лікар
Доктор диагност, детский гастроэнтеролог, педиатр первой квалификационной категории, оказывает консультативные услуги по диагностированию и лечении болезни Крона, гастрита, колита, язвенной болезни, полипа анального канала. Занимается проведением эндоскопических исследований, колоноскопии и бронхоскопии. Руденко Геннадий Николаевич специалист в области детской гастроэнтерологии.
Надія
08 серпня '17р.
Приємний лікар. Усе докладно пояснює. Нам сподобався!
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 190 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
17 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Суханова Наталія Вікторівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується за напрямком педіатрія. Проводить оцінку нервово-психічного стану та фізичного розвитку малюка. Володіє всіма сучасними методиками та методами лікування. Лікує гострі респіраторні вірусні інфекції, інфекційні захворювання, дизентерію, кір, коклюш, вітрянку, скарлатину та різні харчову отруєння.
Алла
18 квітня '18р.
Найкращий педіатр у м.Вінниця.
Консультація 300 грн.
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Врач педиатр высшей квалификационной категории, специализируется в области педиатрии. Ведет наблюдение детей с первых дней жизни и до 18 лет. Оказывает консультативные услуги по диагностике и лечению заболеваний нервной, дыхательной, мочевыделительной и пищеварительной систем. Уделяет большое внимание профилактике инфекционных заболеваний, ОРВИ, гельминтоза. Проводит вакцинации, делает оценку психологического и физического состояния детей. Помогает родителям в вопросах грудного вскармливания, ухода за новорожденным. В своей работе основывается на современных терапевтических методиках.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Консультація 140 грн.
Вінниця вул. Маяковського, 141
Дитячий лікар
Лікар Драчук Алла Миколаївна спецалізується у галузі педіатрії. Надає довідки та консультує з питань профілактики, попередження та лікування хвороб дітей, зокрема гострі респіраторні вірусні інфекції, спостерігає за перебігом лікування захворювання. Займається вакцинацією.
Галкина
19 лютого '17р.
Моя дочь растет под наблюдением знающего педиатра. Меня это радует. Я полностью доверяю опыту и знаниям Аллы Михайловны. Она прекрасно ладит с детками. Знакомит родителей с профилактическими мероприятиями против различных вирусов. Отличный специалист. Советую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
23 роки досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Проводить спостереження за дітьми з моменту народження, профілактичні огляди, діагностику, профілактику і лікування різних захворювань (респіратоние захворювання, гельмінтози, інфекціні захворювання - кір, коклюш, вітрянку, краснуху, скарлатину, харчові токсикоінфекції і т.д.) У роботі використовує традиційні і нетрадиційні методи лікування (фітотерапія і гомеопатія). При необхідності пацієнти направляються до вузьких спеціалістів, а також оформляється форма № 86.
Валентина
20 березеня '18р.
Дякувати Богу, що залишилися ще такі спеціалісти. Свого часу, Анна Геннадіївна, лікувала мене тепер звертаємося до неї, коли хворіє дитина.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 205 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
27 років досвіду
Дитячий лікар
Доктор педиатр высшей квалификационной категории, приоритетными направлениями в работе является диагностика, лечение и профилактика детских заболеваний. Оказывает помощь в терапии ОРВИ, инфекционных заболеваний (ветрянка, ветряная оспа, краснуха), проводит лечение дизентирии, омфалита, лечении гельминтозов. Наруцкая Елена Владимировна консультирует родителей по вопросам ухода за новорожденным и их кормлению.
Консультація 190 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г