Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дитячі педіатри в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація педіатра в кліниці «Салютем» 180
Консультація педіатра вдома в кліниці «МЦ Статус» 310
Консультація педіатра в кліниці «МЦ Мое здоровье» 190
Бесіда-консультація педіатра в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс» 110
Консультація педіатра в кліниці «Приватна лікарська практика 36.6» 140
Консультація педіатра в кліниці «Центр-В» 190
Консультація педіатра в кліниці «Медичний центр Омеда» 175
9
9,0
Педіатр
26 років досвіду
9,25
Дитячий лікар
Лікар Рудакова Світлана Віталіївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі педіатрії. Консультує молодих батьків щодо грудного вигодовування, виховання та догляду за дитиною. Проводить оцінку фізичного і психологічного стану дитини. У своїй роботі використовую сучасні терапевтичні методи. Проводить профілактичні заходи, діагностує інфекційні захворювання у дітей, проводить вакцинації, лікує гельмінтози.
Тетяна
17 січня '17р.
10
Не легко було знайти гарного педіатра у нашому місті. Після багатьох невдалих спроб ми звернулися до Світлани Віталіївни. Вона допомогла нам подолати інфекцію верхніх дихальних шляхів. Син залишився задоволеним спілкуванням, а я вичерпною консультацією і ефективним лікуванням.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-01-19
Консультація 220 грн.
Педіатр
17 років досвіду
9,20
Дитячий лікар
Лікар Федишина Тетяна Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Проводить повну консультацію з приводу дитячих захворювань. Спеціалізується на лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій та запальних захворювань. Лікує ревматичні та ендокринні хвороби, хвороби органів травлення, дихання, імунодефіцити. Проводить різні види планової вакцинації дітей, попередньо надав всю необхідну консультацію. Володіє процедурою аудіометрії дитині, надає всі необхідні довідки для подальшого лікування чи відновлення стану здоров’я малюка.
Ирина
17 січня '18р.
10
Замечательный специалист!!! Всем своим подругам всегда рекомендую, обратившысь раз , все всегда довольны, и выбирают Татьяну Анатольевну как семейного врача. Очень внемательная, безотказная, всегда подскажет, поможет. А самое главное , всегда поставит правельный диагноз! С рождения лечу у нее ребенка, толковей специалиста я не знаю.Всем рекомендую!!!!
Записатися на прийом37 онлайн записів
Консультація 190 грн.
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Педіатр
35 років досвіду
8,65
Дитячий лікар
Лікар Журавель Тамара Дмитрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Основним напрямком роботи є педіатрія. Займається оцінкою фізичного здоров'я та нервово-психічного стану дитини. В своїй роботі використовує найновіші методики та методи лікування. Проводить лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій, інфекційних захворювань, дизентерії, коклюшу, вітрянки, скарлатини та різних харчових отруєнь.
Марина
06 січня '17р.
9
Після святкування дня іменника в дитячому садку у мого сина було харчове отруєння. Чи то від солодощів і тістечок, чи то від фруктів. Реакція його шлунку була різкою і негативною. Ми зразу ж звернулися до Тамари Дмитрівни. Лікування її було комплексним і негайним. Через кілька годин сину стало легше, а через кілька днів процеси шлунково-кишкового тракту були повністю налагоджені.
Записатися на прийом8 онлайн записів
Консультація 220 грн.
Педіатр, Ендоскопіст, Дитячий гастостроентеролог
13 років досвіду
8,55
Дитячий лікар
Доктор диагност, детский гастроэнтеролог, педиатр первой квалификационной категории, оказывает консультативные услуги по диагностированию и лечении болезни Крона, гастрита, колита, язвенной болезни, полипа анального канала. Занимается проведением эндоскопических исследований, колоноскопии и бронхоскопии. Руденко Геннадий Николаевич специалист в области детской гастроэнтерологии.
Надія
08 серпня '17р.
10
Приємний лікар. Усе докладно пояснює. Нам сподобався!
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 190 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Педіатр
17 років досвіду
8,10
Дитячий лікар
Лікар Суханова Наталія Вікторівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується за напрямком педіатрія. Проводить оцінку нервово-психічного стану та фізичного розвитку малюка. Володіє всіма сучасними методиками та методами лікування. Лікує гострі респіраторні вірусні інфекції, інфекційні захворювання, дизентерію, кір, коклюш, вітрянку, скарлатину та різні харчову отруєння.
Ольга
20 лютого '17р.
8
Завдяки пильності Наталії Вікторівни, ми вчасно дізналися про проблеми розвитку у нашого малюка. Оскільки це наша перша дитина, то самі ми б ніколи не розпізнали б у симптомах тривожний дзвоник. Дуже дякую лікарці, за професіоналізм та увагу.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 300 грн.
Педіатр
31 рік досвіду
8,00
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Врач педиатр высшей квалификационной категории, специализируется в области педиатрии. Ведет наблюдение детей с первых дней жизни и до 18 лет. Оказывает консультативные услуги по диагностике и лечению заболеваний нервной, дыхательной, мочевыделительной и пищеварительной систем. Уделяет большое внимание профилактике инфекционных заболеваний, ОРВИ, гельминтоза. Проводит вакцинации, делает оценку психологического и физического состояния детей. Помогает родителям в вопросах грудного вскармливания, ухода за новорожденным. В своей работе основывается на современных терапевтических методиках.
Записатися на прийом9 онлайн записів
Консультація 140 грн.
Вінниця вул. Маяковського, 141
Педіатр
7,70
Дитячий лікар
Лікар Драчук Алла Миколаївна спецалізується у галузі педіатрії. Надає довідки та консультує з питань профілактики, попередження та лікування хвороб дітей, зокрема гострі респіраторні вірусні інфекції, спостерігає за перебігом лікування захворювання. Займається вакцинацією.
Галкина
19 лютого '17р.
8
Моя дочь растет под наблюдением знающего педиатра. Меня это радует. Я полностью доверяю опыту и знаниям Аллы Михайловны. Она прекрасно ладит с детками. Знакомит родителей с профилактическими мероприятиями против различных вирусов. Отличный специалист. Советую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Педіатр
7,32
Дитячий лікар
Лікар Федорова Анна Геннадіївна, педіатр вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила ВНМУ ім. М.І. Пирогова. Надає консультаційні послуги з питань профілактики та лікування захворювань різної етиології у дітей. Проводить профілактичні огляди, діагностику та терапію вірусних, інфекційних та інших захворювань.
Надія
07 червеня '17р.
1
Після звернення до цього лікаря з затяжним кашлем, мене попросила здати аналіз крові. В результаті назначила дуже сильний антибіотик. Через тиждень я зрозуміла, що вагітна і аналіз крові це показував, а вона не звернула уваги. Мій гінеколог рекомендував подати її на суд, але добре що з донечкою все гаразд. А в мене просто був алергічний кашель. А ти Анно, запам'ятай- в аналізі крові жінок повишені лейкоцити можуть свідчити про вагітність.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Педиатр
18 років досвіду
7,00
Дитячий лікар
Записатися на прийом
Консультація 195 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 34
Педіатр
27 років досвіду
7,00
Дитячий лікар
Доктор педиатр высшей квалификационной категории, приоритетными направлениями в работе является диагностика, лечение и профилактика детских заболеваний. Оказывает помощь в терапии ОРВИ, инфекционных заболеваний (ветрянка, ветряная оспа, краснуха), проводит лечение дизентирии, омфалита, лечении гельминтозов. Наруцкая Елена Владимировна консультирует родителей по вопросам ухода за новорожденным и их кормлению.
Записатися на прийом8 онлайн записів
Консультація 190 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г