Дитячі педіатри в Вінниці

Консультація педіатра в кліниці «Приватна лікарська практика 36.6» 120
Консультація педіатра в кліниці «Центр-В» 190
25 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Рудакова Світлана Віталіївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі педіатрії. Консультує молодих батьків щодо грудного вигодовування, виховання та догляду за дитиною. Проводить оцінку фізичного і психологічного стану дитини. У своїй роботі використовую сучасні терапевтичні методи. Проводить профілактичні заходи, діагностує інфекційні захворювання у дітей, проводить вакцинації, лікує гельмінтози.
Тетяна
17 січня '17р.
Не легко було знайти гарного педіатра у нашому місті. Після багатьох невдалих спроб ми звернулися до Світлани Віталіївни. Вона допомогла нам подолати інфекцію верхніх дихальних шляхів. Син залишився задоволеним спілкуванням, а я вичерпною консультацією і ефективним лікуванням.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 220 грн.
Дитячий лікар
Лікар Федишина Тетяна Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Проводить повну консультацію з приводу дитячих захворювань. Спеціалізується на лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій та запальних захворювань. Лікує ревматичні та ендокринні хвороби, хвороби органів травлення, дихання, імунодефіцити. Проводить різні види планової вакцинації дітей, попередньо надав всю необхідну консультацію. Володіє процедурою аудіометрії дитині, надає всі необхідні довідки для подальшого лікування чи відновлення стану здоров’я малюка.
Яна
04 вересня '17р.
Лікар від Бога) людина яка лікує не тільки дитину а і батьків якщо потрібно ))) дитина її обожнює ) вміє заспокоїти і поговорити ) що з мамою що з малюком
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-10-24
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
34 роки досвіду
Дитячий лікар
Лікар Журавель Тамара Дмитрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Основним напрямком роботи є педіатрія. Займається оцінкою фізичного здоров'я та нервово-психічного стану дитини. В своїй роботі використовує найновіші методики та методи лікування. Проводить лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій, інфекційних захворювань, дизентерії, коклюшу, вітрянки, скарлатини та різних харчових отруєнь.
06 січня '17р.
Після святкування дня іменника в дитячому садку у мого сина було харчове отруєння. Чи то від солодощів і тістечок, чи то від фруктів. Реакція його шлунку була різкою і негативною. Ми зразу ж звернулися до Тамари Дмитрівни. Лікування її було комплексним і негайним. Через кілька годин сину стало легше, а через кілька днів процеси шлунково-кишкового тракту були повністю налагоджені.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-10-24
Консультація 220 грн.
Педіатр, Ендоскопіст, Дитячий гастостроентеролог
12 років досвіду
Дитячий лікар
Доктор диагност, детский гастроэнтеролог, педиатр первой квалификационной категории, оказывает консультативные услуги по диагностированию и лечении болезни Крона, гастрита, колита, язвенной болезни, полипа анального канала. Занимается проведением эндоскопических исследований, колоноскопии и бронхоскопии. Руденко Геннадий Николаевич специалист в области детской гастроэнтерологии.
Надія
08 серпня '17р.
Приємний лікар. Усе докладно пояснює. Нам сподобався!
Записатися на прийом
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Дитячий лікар
Лікар першої категорії Наліжітая Тетяна Сергіївна спеціалізується в області педіатрії. Надає повну консультацію з виявлення, запобігання та лікування дитячих захворювань. Лікує діатез, алергічні стани, дефіцитні захворювання, хвороби органів дихання та травлення у дітей. Консультує стостовно можливих серцевих вад та серцево-судинних захворювань. Займається дитячими ревматичними хворобами, хворобами нирок та крові. Спеціалізується на плановій на позаплановій вакцинації дитини, проводить аудіометрію. Лікує гострі форми респіраторних вірусних інфекцій. До компетенції лікаря входить ведення вагітності пацієнток, слідкування за їх станом під час виношування плода, пологів та періоду доглядання за немовля.
Юлія
01 серпня '16р.
Тетяна Сергіївна спостерігає нашу дитину з 5 років. Чудовий педіатр - добрий, чуйний, відповідальний. Побільше б таких лікарів і наші діти були би здорові. Дякуємо!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
Дитячий лікар
Лікар Суханова Наталія Вікторівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується за напрямком педіатрія. Проводить оцінку нервово-психічного стану та фізичного розвитку малюка. Володіє всіма сучасними методиками та методами лікування. Лікує гострі респіраторні вірусні інфекції, інфекційні захворювання, дизентерію, кір, коклюш, вітрянку, скарлатину та різні харчову отруєння.
20 лютого '17р.
Завдяки пильності Наталії Вікторівни, ми вчасно дізналися про проблеми розвитку у нашого малюка. Оскільки це наша перша дитина, то самі ми б ніколи не розпізнали б у симптомах тривожний дзвоник. Дуже дякую лікарці, за професіоналізм та увагу.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Консультація 300 грн.
30 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Врач педиатр высшей квалификационной категории, специализируется в области педиатрии. Ведет наблюдение детей с первых дней жизни и до 18 лет. Оказывает консультативные услуги по диагностике и лечению заболеваний нервной, дыхательной, мочевыделительной и пищеварительной систем. Уделяет большое внимание профилактике инфекционных заболеваний, ОРВИ, гельминтоза. Проводит вакцинации, делает оценку психологического и физического состояния детей. Помогает родителям в вопросах грудного вскармливания, ухода за новорожденным. В своей работе основывается на современных терапевтических методиках.
Записатися на прийомЗа місяць записано 3 пацієнта
Консультація 120 грн.
Вінниця вул. Маяковського, 141
Дитячий лікар
Лікар Драчук Алла Миколаївна спецалізується у галузі педіатрії. Надає довідки та консультує з питань профілактики, попередження та лікування хвороб дітей, зокрема гострі респіраторні вірусні інфекції, спостерігає за перебігом лікування захворювання. Займається вакцинацією.
Галкина
19 лютого '17р.
Моя дочь растет под наблюдением знающего педиатра. Меня это радует. Я полностью доверяю опыту и знаниям Аллы Михайловны. Она прекрасно ладит с детками. Знакомит родителей с профилактическими мероприятиями против различных вирусов. Отличный специалист. Советую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Дитячий лікар
Лікар Федорова Анна Геннадіївна, педіатр вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила ВНМУ ім. М.І. Пирогова. Надає консультаційні послуги з питань профілактики та лікування захворювань різної етиології у дітей. Проводить профілактичні огляди, діагностику та терапію вірусних, інфекційних та інших захворювань.
Надія
07 червеня '17р.
Після звернення до цього лікаря з затяжним кашлем, мене попросила здати аналіз крові. В результаті назначила дуже сильний антибіотик. Через тиждень я зрозуміла, що вагітна і аналіз крові це показував, а вона не звернула уваги. Мій гінеколог рекомендував подати її на суд, але добре що з донечкою все гаразд. А в мене просто був алергічний кашель. А ти Анно, запам'ятай- в аналізі крові жінок повишені лейкоцити можуть свідчити про вагітність.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 100 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29 (Карла Маркса)
Педиатр
17 років досвіду