Дитячі алергологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація алерголога в кліниці «Салютем» 200
Консультація алерголога в кліниці «МЦ Статус» 200
Бесіда-консультація дитячого алерголога (кандидат медичних наук) в кліниці «Альтамедика Плюс» 110
Консультація алерголога в кліниці «Центр-В» 200
Консультація алерголога в кліниці «Моє здоров'я» 190
Дерматовенеролог
Дитячий лікар
Лікар Мельник В. В. спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного профілю, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить терапію висипів на шкірі, псоріазу, екземи, дерматиту, грибкових уражень та захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить комплексні обстеження та профілактичні огляди. Брав участь у практичних та наукових конференціях.
Анжела
09 січня '17р.
Чудовий спеціаліст, завжди знайде причину захворювання та дасть корисні поради.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-22
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (колишня "1 Травня")
Дитячий лікар
Лікар Суркова Наталія Михайлівна спеціалізується в галузі алергології. Надає консультації алерголога. Займається діагностикою та лікуванням харчової алергії, алергічного дерматиту, риніту тощо.
Даша
06 лютого '18р.
Найкращий лікар! І дуже добра людина! Вдячність від усієї сім'ї!
Консультація 180 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
26 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Прусська Оксана Михайлівна спеціалізується в області алергології. Проводить консультацію пацієнтів, надає вичерпну інформацію стосовно іх здоров’я та можливих наслідків хвороби. Взяття алергопроб дозволяє поставити правильний діагноз та розпочати своєчасне лікування. Лікує алергію на поверхні шкіри, слизових оболонках, а також бронхіальну астму та набряк легенів. При лікуванні практикує медикаментозну терапію задля зниження симптомів алергії, та лікування супутних патологій. Надає консультацію після одужання пацієнта з метою попередження повторних захворювань.
Карина
06 вересня '16р.
Оксана Михайлівна чудовий, думаючий доктор і небайдужа людина! Взялася нам допомогти і позбавила нашу дитину від цих жахливих нападів алергії. Дуже вдячні!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 200 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Чирка Ольга Вікторівна спеціалізується в галузі алергології. Займається діагностуванням та профілактикою алергічних захворювань різної етіології. Проводить алергопроби з подальшим лікуванням алергічного риніту, дерматиту, кашлю тощо.
Юрий Леонідович
13 березеня '18р.
Прекрасний лікар. Справжній професіонал. Чуйна та добра людина, що вміє найти підхід до дітей.
Консультація 180 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а