Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Федорова Анна Геннадіївна

Педіатр
25 років досвіду
лікар першої категорії
8,53
Консультація 250 грн.
Викликати додому
Дитячий лікар
Проводить спостереження за дітьми з моменту народження, профілактичні огляди, діагностику, профілактику і лікування різних захворювань (респіратоние захворювання, гельмінтози, інфекціні захворювання - кір, коклюш, вітрянку, краснуху, скарлатину, харчові токсикоінфекції і т.д.) У роботі використовує традиційні і нетрадиційні методи лікування (фітотерапія і гомеопатія). При необхідності пацієнти направляються до вузьких спеціалістів, а також оформляється форма № 86.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Олега Антонова, 29

Відгуки пацієнтів

Валентина
20 марта '18р.
Дякувати Богу, що залишилися ще такі спеціалісти. Свого часу, Анна Геннадіївна, лікувала мене тепер звертаємося до неї, коли хворіє дитина.
10
Валентина
20 марта '18р.
Дякувати Богу, що залишилися ще такі спеціалісти. Свого часу, Анна Геннадіївна, лікувала мене тепер звертаємося до неї, коли хворіє дитина.
10
Надія
07 июня '17р.
Після звернення до цього лікаря з затяжним кашлем, мене попросила здати аналіз крові. В результаті назначила дуже сильний антибіотик. Через тиждень я зрозуміла, що вагітна і аналіз крові це показував, а вона не звернула уваги. Мій гінеколог рекомендував подати її на суд, але добре що з донечкою все гаразд. А в мене просто був алергічний кашель. А ти Анно, запам'ятай- в аналізі крові жінок повишені лейкоцити можуть свідчити про вагітність.
1
Надія
01 февраля '17р.
Відчуваємо себе дуже впевнено під наглядом Федорової. Ніколи ніяких ускладнень не було у нас ні з вакцинацією дитини, та взагалі всі проблеми швидко вирішуються. Анна дуже гарний педіатр, та вихована людина.
9
Виктор
17 октября '16р.
Спасибо Федоровой Анне за внимательность и доброжелательное отношение к моему ребенку. Лечение у этого врача оказалось для нас полезным, мы выздоровели, никаких осложнений.
9
Валерия
16 сентября '16р.
Огромная благодарность доктору за крепкое здоровье ребенка!
10
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 1995 р. — Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова.