Ендоскопія у Львові -

отоларінгологічна відеоендоскопія 400 грн.
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
Юрій
Плюси: 1. Чистота 2. Привітність та професійність персоналу 3. Пунктуальність та ведення пацієнта 4. Відсутність черг 5. Помірніші ціни ніж у конкурентів Мінуси: 1. Відсутність лікарів, з якими можна укласти декларацію у Шевченківському відділені 2. Розмова між лікарями в коридорі: "ті пацієнти фільмів американських надивились та хочуть щоб їх на візочках возили і цілували в ... " (слово було озвучено) Дуже відбиває бажання звертатись до компанії, коли чуєш, що справді ховається в персоналу за ідеальною привітністю
Мария
Дворакевич Андрій Орестович чудовий дитячий хірург. та гарна людина.Ми йому безмежно вдячні .Операція та ребілітація пройшли для дитини дуже легко.Шовчик взагалі ювелірний.Рекомендую!
Людмила
Катерина Ярославівна має багато маленьких пацієнтів, батьки яких тільки її послуги підтримують. Ми з чоловіком одні з них. Завжди відчуваємо підтримку її, та знаємо, що лікар надасть вчасну допомогу і дитина буде здорова.
Катерина
Ірина Степанівна не обіцяє дива, а завжди пояснює ситуацію, як вона є, та гарно робить свою справу. У нас Федів повне порозуміння і взаємоповага. Довіряю лікарю на 100 відсотків!
Григорий
Я занимаюсь боксом, потому травмы это мои постоянные спутники. Однажды во время спарринга мне сломали нос, чем нарушили его основные функции. Восстанавливал я нос у Владимира Михайловича, он прекрасно справился с поставленной задачей, работу выполнил качественно, мне кажется, даже лучше чем было.
Юлія
Дуже задоволена рівнем обслуговування поліклініки. Хороша атмосфера,лікарі привітні,та,головне, компетентні. Ніхто тобі не хамить,а навпаки у всіх посмішка. Немає черг,тебе всюди проведуть і все покажуть. Тепер тільки сюди буду звертатись.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер".
  • Відеоколоноскопія 1 500
  • Гістерорезектоскопія 2 500