Наконечна Юлія Андріївна

Лікар-косметолог, ін’єкціоніст
Юлія Андріївна консультує пацієнтів як косметолог, а також в питаннях естетичної трихології. Розробляє індивідуальний план догляду (домашній догляд) та надає рекомендації щодо корекції способу життя. Виконує доглядові косметологічні процедури, механічну, ультразвукову, комбіновану чистку обличчя, косметичний масаж, пілінги, плазмотерапію, мезотерапію, біоревіталізацію (ін’єкції гіалуронової кислоти), ін’єкції ліполітиків (лікування целюліту, корекція локальних жирових відкладень, другого підборіддя, жирових відкладень на животі, стегнах). Проводить підготовка шкіри до операцій, відновлення шкіри після травм, опіків, оперативних втручань та інші процедури. Лікує такі хвороби, як акне(вугрова хвороба), постакне, купероз, розацеа, комедони, целюліт, хлоазми, мелазма, локальні вогнища гіперпігментація, стрії(розтяжки), міліуми, рубці, корекція зморшок, алопеція, погіршення якості волосся. Мває вищу медичну освіту, постійно вдосконалює свої навики на курсах, тренінгах, численних майстер-класах з косметології. Виконує контурну пластику губ (збільшення губ, омолодження губ).
Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський

Андрій
Приходив на безкоштовну консультацію і отримав море корисної інформації. Однозначно рекомендую і звертатимусь далі.
Іван
Звернувся до косметолога через висип. Ситуація значно краща.
Іванка
Роками ходила з висипкою з відчаю вже була готова на все,але лікар Юля Наконечна зробила з моєю шкірою чудо. Я досі не вірю!!!
Хочу подякувати косметологу Юлії Андріївні за дуже класний підхід до роботи.
Ірина
Рада, що потрапила до рук такого грамотного лікаря-косметолога.
Марта
Робила плазмотерапію. Юлія Наконечна провела консультацію і дуже професійно виконала процедуру.
Маринка
Була у косметолога вперше в житті. Вийшла під враженнями. Лікар все розклала про поличках. А моя шкіра просто сяє.
Яна
Поміняла вже пару косметологів, бо часто це тупе заробляння грошей.У лікаря-косметолога Наконеної дійсно результат на лице і дуже серйозний лікарський підхід до справи.
Дарина
Дуже вдячна за губки які Ви мені зробили, тепер я з задоволенням дивлюсь на себе в дзеркало і не можу натішитись. Пояснили все чітко і зрозуміло. Вирішили мою проблему на 100/10

• Вища медична освіта. Закінчила з відзнакою ЛНМУ ім. Д.Галицького

Курси