Новак Аліна Анатоліївна

Лікар сімейної медицини
Викликати додому
Профілактичний прийом, консультація по хворобі, вакцинація, складання індивідуального графіку щеплень, заповнення медичної документації. Можливий прийом іноземних громадян англійською мовою. Лікар загальної практики, переважно замається педіатричним прийомом. Особливу увагу приділяє профілактичним оглядам, превентивній медицині. В практиці застосовує доказовий підхід.
Вінниця вул. Соборна, 20

Світалана
Лікар уважна до своїх маленьких пацієнтів! Аліна Анатоліївна не призначає нічого зайвого, враховує кожен нюанс. У моєї дитини алергія на деякі препарати, тому вона була уважна до призначення. Спеціалістом більш ніж задоволена!
Мирослава
Дуже рекомендую! Хороший лікар, професійний підхід, дуже багато часу приділила. Детально про все розпитала, оглянула мене, дала всі необхідні рекомендації. Виписала лікування. Дала всі контакти для зворотного зв'язку. Дуже сподобалася!

• ВНМУ ім. Пирогова, 2016

Курси