Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лабіопластика в Sensavi

Киев пр-т Голосіївський, 30 Б
9,2
Записатися на прийом
Пн — Пт: 10:00-21:00Сб: 10:00-21:00Нд: 10:00-17:00
Киев вул. Срібнокільська, 1
9,2
Записаться на прием
Пн — Пт: 10:00-21:00Сб: 10:00-21:00Нд: 10:00-17:00
Киев вул. Єлизавети Чавдар, 13
9,2
Записаться на прием
Пн — Пт: 10:00-21:00Сб: 10:00-21:00Нд: 10:00-17:00
Лабіопластика в Sensavi

Для кожної жінки її зовнішній вигляд — одна з основ високої самооцінки, впевненості в собі і стабільного психоемоційного стану. Якщо природні дані дещо відрізняються від "ідеальних" параметрів, жінка шукає варіанти їх корекції. Позбавити естетичних проблем допоможе естетична гінекологія. Якщо мова йде про незадоволення жінки формою або розміром малих статевих губ, лікар може запропонувати проведення лабіопластики.

Попит на це хірургічне втручання з кожним роком збільшується, що обумовлено великим впливом сучасних стандартів краси на представниць жіночої статі. За останні десятиліття жінки значно частіше стали відвідувати фітнес-центри, суворіше стежити за харчуванням і регулярно звертаються за послугами косметолога.

Крім збільшених вимог до зовнішнього вигляду, стиль одягу також впливає на побажання жінок. Так, носіння білизни, джинсів, що сильно облягають, може доставляти дискомфорт при наявності великого розміру статевих губ. Лабіопластика — хірургічне втручання зі зміни форми, розміру статевих губ, а також усунення естетичних вад в інтимній зоні. На сьогодні естетична гінекологія стала доступнішою, і найчастіше пацієнтами стають жінки.

SENSAVI надає послуги з проведення різних видів естетичних операцій, в тому числі, по корекції форми, розмірів малих статевих губ. Лікар перед хірургічним втручанням призначає аналізи і інструментальну діагностику, після чого вибирає метод і обсяг операції.

Крім лабіопластики в клініці проводиться блефаропластика, отопластика, збільшення грудей, ліпосакція, підтяжка обличчя, брів і інші види операцій. Записатися на прийом до гінеколога можна через портал Likarni.com. За останні десятиліття було розроблено чимало методів лабіопластики, що дозволяє проводити операції без больових відчуттів, скоротити тривалість реабілітації і знизити ризик післяопераційних ускладнень.

Показання

Лабіопластика дозволяє надати геніталіям більш привабливий зовнішній вигляд і наблизити їх до того ідеалу, якого хоче пацієнтка. Хірургічне втручання проводиться за наступними показаннями:

 • індивідуальне бажання жінки змінити форму, розмір малих статевих губ через фізичний, психологічний дискомфорт;
 • значне подовження статевих губ;
 • вікові зміни, а саме зниження еластичності тканин, їх розтягнення;
 • асиметрія;
 • деформація губ після пологів;
 • травматична зміна форми.

Протипоказання

Причиною відмови в проведенні хірургічного втручання, а також приводом для перенесення дати операції може стати:

 • онкологічна патологія;
 • захворювання, які передаються при інтимній близькості;
 • запальний процес в області геніталій;
 • коагулопатії, тобто порушення роботи системи згортання крові, які проявляються кровотечами;
 • хронічні хвороби в стадії загострення;
 • вагітність;
 • декомпенсована ниркова, серцево-судинна, печінкова, дихальна недостатність;
 • лактаційний період.

Підготовчий етап

Перед хірургічним втручанням лікар проводить візуальний огляд, уточнює побажання пацієнтки, після чого призначає обстеження для зниження ризику ускладнень в післяопераційному періоді. Це може бути:

 • загальноклінічний, біохімічний аналіз крові;
 • коагулограма;
 • електрокардіографія;
 • аналіз на резус-фактор, групу крові;
 • ультразвукове дослідження репродуктивних органів;
 • аналіз для виявлення інфекцій, які передаються при інтимній близькості;
 • мазок на флору;
 • консультація вузькопрофільних фахівців.

Напередодні операції за 8 годин пацієнтці забороняється прийом рідини, їжі. За погодженням з лікарем може бути скасований прийом медикаментів, які збільшуються схильність до кровотечі. У більшості випадків хірургічне втручання проводиться під місцевим знеболенням.

Виникли питання — проконсультуйтеся з лікарем
Для запису на консультацію телефонуйте або заповніть форму зворотнього зв'язку:
(050) 301-99-26 (067) 446-11-79
Введіть ім'я
Введіть телефон
Заповніть поле телефона
Коментар
Відправляючи запит, Ви приймаиєте правила роботи сервісу
Дякуємо,

Ваш запит успішно відправлено!

У найближчий час з Вами зв'яжеться специаліст
call-центра і уточнить всі питання.

Особливості реабілітації

Операційна рана після закінчення втручання закривається стерильною серветкою. Пацієнтці показаний постільний режим 3-4 години, після чого їй дозволяється ходити. У перші 4 дні забороняється купання, потім дозволяється душ. Протягом 7-10 днів рекомендується уникати важкого фізичного навантаження, більше відпочивати. Особливо важлива особиста гігієна після кожного відвідування туалету, а також обробка рани антисептичним розчином.

За потреби лікар може призначити змазування рани кремом, який прискорює загоєння, запобігає запаленню. Шви знімаються через 2 тижні (в тому випадку, якщо був використаний матеріал, що не розсмоктується). Нижня білизна має бути з натуральної тканини. Протягом 2 місяців забороняється лазня, басейн, спорт. Інтимна близькість дозволяється через 1-1,5 місяці.

Приватний ЛОР-кабінет доктора Хролец О. В. «Khorolets» проводить діагностику та лікування захворювань вуха, горла, носа. Прийом дітей і дорослих веде кваліфікований фахівець-отоларинголог.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 09:00-13:00 Нд: 09:00-13:00
Клініка "BABY LUCK" спеціалізується на апаратному лікуванні вад зору у дітей. Консультаційний прийом пацієнтів проводять офтальмолог і невролог.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-17:00
Консультативний центр лікування та діагностики "Адепт Лелека" розпочав свою діяльність у 2000 році на базі медцентру "Адепт", пропонує пацієнтам повний комплекс ультразвукової діагностики організму. Проводить прийом дітей з народження, в тому числі дитяча гінекологія.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 10:00-16:00
Жіноча клініка, здійснює прийом, лікування ЗПСШ, узі при вагітності, скринінг плода, узі загальне організму. Надаємо послуги в області косметологічної гінекології, переривання вагітності медикаментозно і не медикаментозно, ведення вагітності. Є лікар-мамолог, кольпоскопія, проводиться лікування папілом і видалення кондилом у чоловіків.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-19:00
Вінниця вул. Келецька, 104
8,6
Багатопрофільний медичний центр "Берегиня" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. Ведучі напрямки — гінекологія, мамологія, педіатрія, урологія, психологія, логопедія, дерматовенерологія, терапія, дитяча хірургія
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-14:00
Ужгород вул. Вилмоша Ковача, 17 (кол. ул. Белинского)
7,0
Медичний центр Medicover в місті Ужгород спеціалізований на лікуванні жіночого здоров’я, головні напрямки роботи — гінекологія, терапія, урологія. В медичному центрі працюють кваліфіковані лікарі, серед яких кандидати медичних наук.
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 10:00-16:00
Івано-Франківськ вул. Чорновола, 101
8,7
Стоматологічна клініка "Victor-Дім" займається лікуванням хвороб ротової порожнини за напрямками терапевтична, хірургічна та ортопедична стоматологія. Пацієнтів приймають кваліфіковані лікарі-стоматологи.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 10:00-15:00
Полтава вул. Миколи Дмитрієва, 6 Д (кол. Володарського)
8,8
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00