Лабіопластика в Sensavi
Для кожної жінки її зовнішній вигляд — одна з основ високої самооцінки, впевненості в собі і стабільного психоемоційного стану. Якщо природні дані дещо відрізняються від "ідеальних" параметрів, жінка шукає варіанти їх корекції. Позбавити естетичних проблем допоможе естетична гінекологія. Якщо мова йде про незадоволення жінки формою або розміром малих статевих губ, лікар може запропонувати проведення лабіопластики.
Попит на це хірургічне втручання з кожним роком збільшується, що обумовлено великим впливом сучасних стандартів краси на представниць жіночої статі. За останні десятиліття жінки значно частіше стали відвідувати фітнес-центри, суворіше стежити за харчуванням і регулярно звертаються за послугами косметолога.
Крім збільшених вимог до зовнішнього вигляду, стиль одягу також впливає на побажання жінок. Так, носіння білизни, джинсів, що сильно облягають, може доставляти дискомфорт при наявності великого розміру статевих губ. Лабіопластика — хірургічне втручання зі зміни форми, розміру статевих губ, а також усунення естетичних вад в інтимній зоні. На сьогодні естетична гінекологія стала доступнішою, і найчастіше пацієнтами стають жінки.
SENSAVI надає послуги з проведення різних видів естетичних операцій, в тому числі, по корекції форми, розмірів малих статевих губ. Лікар перед хірургічним втручанням призначає аналізи і інструментальну діагностику, після чого вибирає метод і обсяг операції.
Крім лабіопластики в клініці проводиться блефаропластика, отопластика, збільшення грудей, ліпосакція, підтяжка обличчя, брів і інші види операцій. Записатися на прийом до гінеколога можна через портал Likarni.com. За останні десятиліття було розроблено чимало методів лабіопластики, що дозволяє проводити операції без больових відчуттів, скоротити тривалість реабілітації і знизити ризик післяопераційних ускладнень.
Показання
Лабіопластика дозволяє надати геніталіям більш привабливий зовнішній вигляд і наблизити їх до того ідеалу, якого хоче пацієнтка. Хірургічне втручання проводиться за наступними показаннями:
- індивідуальне бажання жінки змінити форму, розмір малих статевих губ через фізичний, психологічний дискомфорт;
- значне подовження статевих губ;
- вікові зміни, а саме зниження еластичності тканин, їх розтягнення;
- асиметрія;
- деформація губ після пологів;
- травматична зміна форми.
Протипоказання
Причиною відмови в проведенні хірургічного втручання, а також приводом для перенесення дати операції може стати:
- онкологічна патологія;
- захворювання, які передаються при інтимній близькості;
- запальний процес в області геніталій;
- коагулопатії, тобто порушення роботи системи згортання крові, які проявляються кровотечами;
- хронічні хвороби в стадії загострення;
- вагітність;
- декомпенсована ниркова, серцево-судинна, печінкова, дихальна недостатність;
- лактаційний період.
Підготовчий етап
Перед хірургічним втручанням лікар проводить візуальний огляд, уточнює побажання пацієнтки, після чого призначає обстеження для зниження ризику ускладнень в післяопераційному періоді. Це може бути:
- загальноклінічний, біохімічний аналіз крові;
- коагулограма;
- електрокардіографія;
- аналіз на резус-фактор, групу крові;
- ультразвукове дослідження репродуктивних органів;
- аналіз для виявлення інфекцій, які передаються при інтимній близькості;
- мазок на флору;
- консультація вузькопрофільних фахівців.
Напередодні операції за 8 годин пацієнтці забороняється прийом рідини, їжі. За погодженням з лікарем може бути скасований прийом медикаментів, які збільшуються схильність до кровотечі. У більшості випадків хірургічне втручання проводиться під місцевим знеболенням.
Ваш запит успішно відправлено!
У найближчий час з Вами зв'яжеться специаліст
call-центра і уточнить всі питання.
Особливості реабілітації
Операційна рана після закінчення втручання закривається стерильною серветкою. Пацієнтці показаний постільний режим 3-4 години, після чого їй дозволяється ходити. У перші 4 дні забороняється купання, потім дозволяється душ. Протягом 7-10 днів рекомендується уникати важкого фізичного навантаження, більше відпочивати. Особливо важлива особиста гігієна після кожного відвідування туалету, а також обробка рани антисептичним розчином.
За потреби лікар може призначити змазування рани кремом, який прискорює загоєння, запобігає запаленню. Шви знімаються через 2 тижні (в тому випадку, якщо був використаний матеріал, що не розсмоктується). Нижня білизна має бути з натуральної тканини. Протягом 2 місяців забороняється лазня, басейн, спорт. Інтимна близькість дозволяється через 1-1,5 місяці.