Медіскан, діагностичний центр в Бершаді

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Ми діагностичний центр «Медіскан»:

Комп’ютерною томографією сьогодні називають метод, за допомогою якого можна дослідити тіло людини зсередини, виявити патологію, захворювання.

Лікар на екрані монітора бачить трьохвимірне зображення.

Він може зрозуміти структуру того чи іншого органу, правильно сформулювати своє заключення для встановлення клінічного діагнозу. За допомогою КТ можна переглянути навіть будову системи кровообігу.

Історія діагностичного центру «Медіскан» починається з 2011 року, коли група однодумців вирішила створити на території Вінницької області сучасний діагностичний центр, який би надавав принципово новий експертний рівень діагностики, гідно відповідав сучасним вимогам.

З цією метою була встановлена сучасна і єдина, в той час, в області система мультіспіральной комп’ютерної томографії з синхронізованим дволанцюговим інжектором і станцією обробки зображень з можливістю 3D-реконструкції. Протягом років існування обладнання регулярно оновлювалося і вдосконалювалося.

Метою діяльності центру є надання високоякісної діагностичної допомоги експертного рівня на території Вінниці, Вінницької області та України.

Переваги діагностики у нас:

• Експертний рівень якості діагностичних зображень
  • Висока швидкість проведення обстеження, а отже невелика за часом тривалість процедури
  • Мінімальний рівень опромінення. Новітнє програмне забезпечення, що дозволяє оптимізувати параметри сканування відповідно до ваги пацієнта і клінічної задачі, що в свою чергу допомагає редукції кінцевого променевого навантаження.
  • Максимальний комфорт для пацієнта. Оснащення захисним одягом, накладками, а також різноманітними подушками, фіксаторами і т.п. для максимального комфорту пацієнта і супроводжуючих
  • Необмежена кількість досліджень за зміну

Фахівці нашого центру регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, необхідні стажування для максимально ефективного використання функцій сучасного обладнання.

У нашому центрі працюють лікарі тільки вищої кваліфікації зі стажем не менше 12 років.

Послуги

• КТ ангіографія
  • КТ черевної порожнини
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медіскан, діагностичний центр в Бершаді, вартість послуг:

• КТ скроневих кісток 700
  • КТ шиї з 100 мл в/в контр. 4 200
  • НДКТ легень 1 200
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
8,3
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Пн — Пт: 08:00-13:00
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,9
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
6,2
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.