Ендоскопічна підтяжка брів і чола в Києві (метро Звіринецька)

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги біля зуп. метро Звіринецька
Ендоскопічна підтяжка брів і чола «Vidnova Clinic (Клиника Виднова) в Киеве» 30000 грн
7,0
Знайдена 1 клініка

Вика
Обратилась за помощью к пластическому хирургу, очень нужно было подкорректировать некоторые участки моего тела. Получила расширенную консультацию, обсудили с врачом все моменты. Операция была проведена очень хорошо, реабилитационный период позади. Никаких осложнений и прочих неприятностей не было. Благодарю!
31 января '18 г.
7,0
Київ вул. Болсуновських, 13-15
м.Зверинецкая 10 2 м.Печерская 22 4
Клініка естетичної медицини та пластичної хірургії "Vidnova" в Києві пропонує консультації досвідчених фахівців в області краси. Прийом ведуть спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії.

Ендоскопічна підтяжка брів і чола в лікарнях в інших районах Києва

Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 11 3 м.Политехнический институт 15 7 м.Тараса Шевченко 44 20
Відділення косметології і пластичної хірургії МЦ "Меділенд" — це передові технології естетичної медицини і пластичних операцій. У відділенні працюють досвідчені фахівці пластичні хірурги, лікарі-косметологи, масажисти.