Сторінка 3. Лікарі офтальмологи в Запоріжжі (Комунарський район)

Антонина
Понравился подход и внимательность Марии Михайловны. Спасибо за успешное лечение и поддержку, оказанную мне доктором.
18 вересня '16 г.
Екатерина
Очень рада, что в этой клинике получила квалифицированную помощь Елены Анатольевны. Приятно было лечиться у грамотного и порядочного врача!
22 жовтня '16 г.
Мария Михайловна культурный, внимательный и компетентный врач. Рада, что для нее не составило трудностей ответить на мои вопросы и дать профессиональные рекомендации.
18 липня '16 г.
Віктор
Олена Анатоліївна гарний офтальмолог та вихована людина. Уважно та з розумінням підійшла до моєї проблеми, разом ми швидко досягли гарних результатів.
26 серпня '16 г.
Офтальмолог, Лазерний Хірург, Диагност
21 рік досвіду
Лікар Безугла Е. А. спеціалізується в галузі офтальмології, лазерної хірургії, має кандидатську вчену ступінь. Проводить профілактику, діагностику та терапію очних захворювань, оперативне лікування.
Офтальмолог, офтальмохірурги, Ортокератологія
Доктор Дьоміна Марія Михайлівна спеціалізується в офтальмології, офтальмохірургії, ортокератологіі, є членом товариства офтальмологів України. Займається терапією патологій рефракції, дистрофії рогівки. Володіє методами контактної корекції зору.