Сторінка 2. Лікарі хірурги в Одесі (Приморський район)

Єлізавета
Мене, як жінку, не влаштовувала форма мого носу. Я б не сказала що він був аж занадто великим, але вс еж таки я хотіла змінити форму. У цьому мені допоміг Ігор Сергійович. Операція пройшла вдало, зараз я повністю задоволена. Дякую лікарю!
15 березеня '20 г.
Мириам
Довгий час, я страждала надлишковою вагою. Але мені вдалося схуднути, це звісно добре, але залишилися небажані ефекти від цього. Вирішила звернутизя за допомогою до лікаря. Спеціаліст чудово провів операцію. Зараз все як було. Дякую!
09 березеня '20 г.
Николай
Хирург- "волшебник". Вернул мне зрение, за это я ему очень благодарен! Большущее Вам спасибо!!! И вообще весь персонал работает на самом высшем уровне!!!
20 лютого '18 г.
Степан
Спасибо за помощь! Благодаря Вам болезнь ушла и я снова могу жить полноценной жизнью.
21 липня '16 г.
Хірург, офтальмолог
Лікар хірург-офтальмолог вищої категорії. Має багаторічний досвід оперативного втручання в очні структури. Має вчений ступінь кандидата медичних наук, володіє патентом на поліпшену методику лазерної корекції LASIK.
Одеса пр-т Шевченка, 4 Д (2 поверх Бізнес-центру «Шевченківський») р.Приморський
Хірург, пластичний хірург
Лікар спеціалізується в області пластичної хірургії. Перед проведенням операції призначає лабораторні аналізи, ЕКГ і УЗД внутрішніх органів. На підставі отриманих даних підбирає методику проведення хірургічного втручання. Виконує герніопластику, маммопластику, склеротерапію, абдомінопластику, отопластику, ринопластику.
Хірург, проктолог
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, проктолог першої категорії, виконує мініінвазивні оперативні втручання в проктології. Дмитро Георгійович проводить лігування геморою латексними кільцями, інфрачервону коагуляцію гемороїдальних кровотеч та інші операції. До лікаря слід звернутися при появі хворобливих відчуттів в задньому проході або наявності крові в калі.
Записатися на прийом21 онлайн запис
Мамолог, онкохірург
Лікар спеціалізується на діагностиці та оперативному лікуванні раку молочної залози. Пріоритетним є виконання повного обсягу консервативного і оперативного лікування пацієнток з доброякісною і злоякісною патологією молочних залоз, з обов'язковим дотриманням правил естетичної і реконструктивно-пластичної хірургії. Такий підхід дозволяє комплексно допомогти пацієнткам, домогтися гарної соціальної адаптації та поліпшення якості їх життя. Діагностика і лікування проводиться за міжнародними рекомендаціями і протоколами американських і європейських об'єднань: NCCN (National Comprehensive Cancer Network), ESMO (European Society for Medical Oncology), EUSOMA (European Society of Breast Cancer Specialists).
Хірург, травматолог
Лікар Орел Володимир Олександрович спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен, володіє високими професійними навичками і необхідним досвідом роботи в даній сфері, також практикує як травматолог і ортопед. Проводить склеротерапію і мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз і варикозне розширення вен, тромбофлебіт і флебіт. Надає допомогу при травмах кінцівок.
Хірург, пластичний хірург
Лікар займається проведенням операцій з метою усунення косметологічних дефектів. Виконує блефаропластику, отопластику, маммопластику, ліпосакцію живота, абдомінопластику і липофилинг. Є автором (співавтором) 15 наукових статей по хірургії, які опубліковані в провідних медичних журналах України.
Кардіохірург, судинний хірург
Лікар спеціалізується в області кардіохірургії та судинної хірургії. Виконує коронарографію, коронарне стентування, стентування брахіоцефальних, мезентеріальних і ниркових артерій, селективне внутрішньоартеріальне введення хіміопрепаратів. Лікує гострий коронарний синдром, інфаркт міокарда, синдром діабетичної стопи, артеріальні кровотечі.
Гінеколог, хірург, гінеколог-естетист
Хірург-мамолог
Ольга Владиславівна спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні патологій молочних залоз. Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації в галузі хірургії та мамології, а також бере участь у науково-практичних конференціях.
Записатися на прийом4 онлайн записи
УЗД-спеціаліст, хірург
Лікар спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Виконує ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, нирок, сечового міхура, простати, органів мошонки, лімфовузлів, щитовидної залози та молочних залоз. Також проводить УЗД органів малого тазу (трансабдомінальне та трансвагінальне дослідження), УЗД судин голови, шиї та кінцівок.
Консультація от 250