Сторінка 2. Лікарі стоматологи у Миколаєві (Інгульський район)

И.И.
Всегда гордилась своей улыбкой, везде на фотках первая на фоне. Каталась на роликах и выбила передний зуб! Какой ужас у меня был, вы даже не представляете. Страшно было куда-либо выходить. Мама отвезла к Ольге Баргамон. Она не оставила меня в беде, все грамотно. Пока ждали новый зуб, поставила мне временный, лайт-версию, чтоб я не позорилась. Друзья даже не догадываются, что со мной что то не так.
27 червеня '18 г.
Микола Журба
Цю чарівну лікаршуя згадую і буду згадувати завжди тільки зі словами подяки і величезного визнання за таку високу якість роботи. Ольга Василівна оперативно зробила мені складне видалення з сильним запаленням, коли до неї двоє стоматологів навіть не змогли визначити мою проблему! Дякую вам.
12 липня '18 г.
У нас с Алексеем сложились доверительные отношения. Доктор всегда понимает, как я себе вижу решение моей проблемы и предлагает оптимальный вариант лечения. Результаты и качество всегда отличные!
01 вересня '16 г.
Наталя
Була два рази у Срибняка - з приводу лікування і на консультації. Дуже вихований, тактовний стоматолог, чудово розбирається в своїй роботі.
07 вересня '16 г.
Стоматолог
Лікар Срібняк Олексій Богданович спеціалізується в області стоматології. Надає послуги консультування пацієнтів, терапії і пломбування кореневих каналів і зубів. Займається художньою реставрацією та чищенням зубів від зубного каменю.
Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург
Лікар Баргамон Ольга Василівна працює в стоматології, є терапевтом, хірургом. До компетенції фахівця входить профілактичний догляд за порожниною рота, діагностика та лікування карієсу, пародонтиту, гінгівіту, відбілювання зубів, видалення зубів будь-якої складності, виконання реставрації зубного ряду, постановка металокерамічних коронок.
Стоматолог
Лікар Снігова Тетяна Андріївна спеціалізується в області терапевтичної стоматології. Надає послуги традиційної терапії порожнини рота, ендодонтії, реставрації та відбілювання зубів.
Стоматолог
Стоматолог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на проведенні терапевтичних стоматологічних процедур дорослих і дітей, займається реставрацією та ендодонтією. Спеціаліст у сфері ендодонтії.