Сторінка 2. Лікарі проктологи в Києві (Подільський район)

Ігор
Фахівець своєї справи, все знає чітко, глибоко і професійно, і головне, він самовдосконалюється, навчається та розвивається. Консультації на всі сценарії розвитку подій, по всім незручним питанням і хворобам спеціалізації. Бачить та прогнозує розвиток хвороби, рекомендує найоптимальніший план дій з викладкою плюсів і мінусів того чи іншого варіанту. Це той лікар, який на своєму місці і працює з повною віддачею, це той, хто кожен день заслуговує на подяку і він її отримує. Лікар - молодець. На даний момент працює в гарній клініці з чудовою матеріальною базою - Oxford Medical. Однозначно рекомендую
30 листопада '-1 г.
Коля
Найвища оцінка за професіоналізм, за швидкість розуміння питання, з якою я звернувся! Все супер пояснив, швидко, зрозуміло. Однозначно рекомендую всім! З приводу питанням, з яким я прийшов - в 100% обсязі проконсультував! Дякую за все!
17 лютого '20 г.
Егор
Дуже досвідчений фахівець, комунікабельний все доступно пояснює. На всі питання дає відповіді. Огляд проводить детально та з додатковими запитаннями по захворюванню. Призначені ліки недорогі, та допомагають. Дуже приємний чоловік.
21 лютого '20 г.
Ирина Петровна
В ноябре 2016 делала колоноскопию и фгдс под наркозом у доктора Головко. Осталась довольна всем, врачебный профессионализм и внимательность. Можно задать любой вопрос, очень подробно и понятно донесена информация. Огромное спасибо.
26 лютого '17 г.
Проктолог, Хірург
Лікар-проктолог, спеціалізується на хірургічному лікуванні хвороб товстої кишки. Надає послуги консультації. Видаляє геморой і анальні кондиломи, проводить лігування геморою. Застосовує малоінвазивні методики і кріохірургію. Крім того, лікує проктит і його ускладнення.
Хірург, Проктолог, Судинний хірург (Флеболог)
Досвідчений спеціаліст вищої категорії займається лікуванням і діагностикою ургентних пацієнтів хірургічного профілю різного ступеня складності. Виконує лапароскопічні втручання при гострих і планових хірургічних патологіях, герніопластику будь-якого ступеня складності; абдомінопластику. Займається лікуванням варикозної хвороби всіма можливими методами, включаючи склеротерапію, мініфлебектомію, класичний стріпінг, ЕВЛК. Володіє технікою резекції шлунка, геміколектомію в ембріональних шарах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Проктолог, Хирург
Доктор Аликберов Юрий Викторович специализируется на оперативных вмешательствах с целью лечения проктологических патологий. Практикует малоинвазивную хирургию. Использует также и консервативные методы терапии. Проводит консультации, осмотр толстой кишки при помощи аноскопа и ректороманоскопа. Лечит геморрой, проктит, свищи и полипы.