Сторінка 2. Лікарі дерматологи в Києві (метро Площа Українських героїв)

Олеся
Марія Євнегівна робила мені шліфовку обличчя. Яка я рада, що потрапила саме до неї! Шкіра після вугрів - то я комплексувала, а тепер милуюся на дзеркало! Дякую!!!
30 листопада '-1 г.
Карина
Спасибо за лечение
29 жовтня '16 г.
Дарья
Остался доволен приемом. Доктор знает свое дело.
11 червеня '16 г.
Дерматолог
Лікар-дерматолог, косметолог, займається апаратної косметології, володіє навичками роботи з неодимовим лазером. Виконує лазерне омолодження і оздоровлення шкіри, лазерну епіляцію, застосовує ін'єкційне терапію. Володіє технікою об'ємного моделювання контурної пластики, тредліфтінга за допомогою мезонітей. Лікує шкірні захворювання, алопецію, грибкові зараження. Бере участь в різних профільних майстер-класах, семінарах.
Косметолог-дерматолог
Лікар спеціалізується на діагностиці реакцій шкірних покривів на зовнішні чинники, збудників алергічних реакцій. Займається лікуванням захворювань шкіри, нігтів і волосся. Спеціалізується на терапії дерматиту, екземи, кропив'янки. Проводить відновлювальні процедури, робить омолоджуючі маски. Розробляє індивідуальні схеми по відновленню шкірних покрив.
Дерматовенеролог, кінезіотерапевт, нутріціолог, дієтолог
Лікар проводить діагностику захворювань шкіри та волосяного покриву, застосовує мезотерапію, плазмоліфтинг для лікування. Також використовує голкорефлексотерапію та остеопатію, кінезіотерапію для лікування широкого спектру захворювань.
Дерматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні грибкових уражень шкірних покривів, викликаних різними збудниками. Проводить терапію дерматиту, екземи, кропив'янки. Спеціалізується на терапії нейродермітів, герпесу, позбавляючи, запальні і соматичних захворювань. Розробляє індивідуальні схеми лікування.
Дерматовенеролог, дитячий дерматолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням шкірних захворювань у дорослих і дітей. Здійснює консультативний прийом пацієнтів з венеричними патологіями. Виконує дерматоскопію. Лікує акне, демодекоз, розацеа, псоріаз, екзему, атопічний, алергічний та контактний дерматити.
Косметолог, дерматолог
Лікар спеціалізується на грибкових і бактеріальних захворюваннях шкірних покривів. Проводить комплексну терапію контактного і атопічного дерматиту, екземи, висипів різної етіології. Спеціалізується на відновленні шкірних покривів, усунення дефектів. Використовує сучасні медикаменти та косметичні препарати.