Сторінка 2. Лікарі неврологи в Києві (метро Печерська)

Вита
В дочери была травма головы. Татьяна Ивановна смогла помочь нашему ребенку, избавила от головных болей. Её методы лечения реально действуют. Сейчас здоровье нашей дочери в безопасности. Огромное спасибо за помощь.
26 червеня '18 г.
Оля
Тетяна Іванівна допомогла мені позбутися мігрені, що турбувала мене багато років. На відміну від інших фахівців, Козачок підійшла до проблеми комплексно і лікувала не тільки симптоми, а і причину хвороби. Зараз мене не турбує цей жахливий біль, а все завдяки Тетяні Козачок.
06 липня '18 г.
Невролог
Доктор Козачок Тетяна Іванівна - невролог. Лікар вищої категорії на протязі 33 років надає кваліфіковану допомогу в питаннях усунення неврологічних порушень. Лікує захворювання центральної нервової системи, ураження головного мозку, мігрень. Володіє навичками точкового масажу.
Невролог дитячий
Записатися на прийом1 онлайн запис
Невролог, рефлексотерапевт, гірудотерапевт
Доктор лікує широкий спектр неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з невралгією, мігренню, головним болем напруги, неврозами, безсонням, частими запамороченнями та онімінням кінцівок. Для уточнення діагнозу призначає КТ, МРТ та лабораторні аналізи.
Київ вул. Михайла Омеляновича-Павленка 19 А м.Арсенальна107м.Печерська167