Шимків Оксана Дмитрівна

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Бастіонна 3/12 м.Звіринецькам.Печерська
Київ вул. Хоткевича, 12 м.Чернігівська71м.Лісова199м.Дарниця213

Немає відгуків

• 1994-2000 рр. – Буковинська державна медична академія.
  • 2000-2001 рр – Інтернатура за спеціальністю «Неврологія» на базі неврологічного відділення Ковельського міського ТМО Волинської обл. та на базі кафедри неврології Буковинської державної медичної академії
  • 2001-2003 рр. – Клінічна ординатура за спеціальністю «Неврологія» на базі кафедри нервових хвороб, психіатрії та мдичної психології ім. Савенка С.М. Буковинської державної медичної академії
  • 2006 р. – ПАЦ (передатестаційний цикл) з неврології, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
  • 2007р – ТУ (тематичне удосконалення) по неврології, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
  • 2011р. – ПАЦ (передатестаційний цикл) з неврології, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
  • 2011 р. – цикл спеціалізації з“ Організації і управління охороною здоров’я” Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
  • 2013р – ТУ (тематичне удосконалення) по неврології, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
  • 2013р. – ТУ (тематичне удосконалення) з“ Організації і управління охороною здоров’я” Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
  • 2013р . -ТУ (тематичне удосконалення) по неврології, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
  • 2014р – ТУ (тематичне удосконалення) з“ Організації і управління охороною здоров’я” Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
  • 2015р. – ТУ (тематичне удосконалення) з“ Організації і управління охороною здоров’я” Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
  • 2015р – ТУ (тематичне удосконалення) з“ Організації і управління охороною здоров’я” Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
  • 2016р. – ПАЦ (передатестаційний цикл) з неврології, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
  • 2017р – ТУ (тематичне удосконалення) з“ Організації і управління охороною здоров’я” Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця Інститут післядипломної освіти Кафедра менеджменту охорони здоров’я
  • 2020 р. – ТУ (тематичне удосконалення) з“ Організації і управління охороною здоров’я” Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця Інститут післядипломної освіти Кафедра менеджменту охорони здоров’я
  • 2021р. – ТУ (тематичне удосконалення) з“ Організації і управління охороною здоров’я” Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця Інститут післядипломної освіти Кафедра менеджменту охорони здоров’я

Лікар-невролог надає послуги

• Сучасні методи діагностики та лікування гострих і хронічних захворювань ✓центральної нервової системи
  • Лікування вегетативної та периферичної нервової системи
  • Реабілітація в неврології

• Міозит
  • Остеохондроз
  • Грижі хребта
  • Тривожно-депресивні розлади
  • Наслідки захворювань і травм нервової системи