Сторінка 2. Лікарі педіатри в Києві (метро Осокорки)

Юлія
Уважний і компетентний лікар.
30 листопада '-1 г.
Відвідали досить багато лікарів, тому є з чим порівнювати. На даному етапі, сподобався підхід лікаря, оцінка проблеми дитини. Виявилося, що моїй доньці мошна швидко та ефективно допомогти. Лікар приділила досить багато часу. Дякую!
18 лютого '20 г.
Ол.
Сподобалося, що вона дуже кваліфіковано підійшла до питання. З усіх боків досліджувала, а не тільки вузьконаправлено. Уважно і компетентно оглянула дитину. Також дуже сподобалося, що не було призначено зайвих препаратів і процедур.
08 березеня '20 г.
Вика
Врач Овчинина Тамара Петровна – настоящий специалист в области педиатрии. Сколько раз она помогала моему ребенку. С рождения он постоянно чем-то болеет, в силу ослабленного иммунитета. Тамара Петровна стала для нас родным человеком. Я очень ей благодарна!
24 червеня '18 г.
Педіатр
Доктор Медведовская Наталія Володимирівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається спостереженнями за станом дитини, проводить оцінку його психічного і фізіологічного розвитку. Консультує молодих батьків щодо режиму харчування дитини, профілактики захворювань. Досліджує причини виникнення та симптоми захворювань у дітей.
Педіатр
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні різних захворювань внутрішніх органів у дітей і підлітків. Проводить планові медичні огляди, консультує з приводу вакцинації. Успішно лікує ГРВІ, грип, хронічний бронхіт, шкірні висипання, кір, скарлатину, вітрянку, гастрит і харчові отруєння.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Педіатр
Доктор Траверсе Галина Михайлівна, спеціаліст вищої категорії. Спостерігає за станом здоров'я дитини, займається оцінкою психічного і фізіологічного стану пацієнта. Пропонує консультації молодим батькам, розповідає про розпорядок і режим харчування дитини, профілактики захворювань. Встановлює причини розвитку і симптоми захворювань, проводить лікування ГРВІ та запальних захворювань.
Педіатр, Гастроентеролог
21 рік досвіду
Лікар педіатр першої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування широкого спектру захворювань внутрішніх органів у дітей різного віку, методикою оцінки харчування, фізичного і психомоторного розвитку. Закінчила Дніпропетровську державну медичну академію.
Педіатр
Лікар педіатр вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з консультування дітей раннього віку з питань вигодовування, турботі і розвитку, здійснює супровід профілактичної вакцинацією у дітей. Закінчила Національний медичний університет.
Педіатр, Неонатолог
Доктор Голота Тетяна Вікторівна спеціалізується в областях педіатрії та неонатології. Лікує маленьких пацієнтів з народження, виходжує недоношених малюків. Консультує як фахівець в терапії новонароджених. Займається лікуванням інфекційних захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей раннього віку. Лікує ротавіруси, гастрити, гельмінтози. Крім того, проводить огляди і оцінює загальний стан дитини.
Київ вул. Анни Ахматової, 31 м.Позняки85м.Осокорки2410
Педіатр
Лікар педіатр вищої категорії. Надає послуги з лікування пацієнтів дитячого віку, лікує захворювання органів дихання, травного тракту, надає консультативні послуги. Закінчила Київський медичний інститут.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Ембріолог
Лікар спеціалізується у галузі ембріології. Займається підготовкою сперми для внутрішньоматкової інсемінації, ЕКЗ та ІКСІ. Проводить вітрифікацію ооцитів та ембріонів, оцінку сперми та її вітрифікацію. Підготовляє ембріони до генетичного дослідження (лазерний хетчінг, біопсія бластомерів та трофектодерми).
Педіатр, неонатолог
Викликати лікаря додому