Підручняк Ярослава Петрівна

Педіатр
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні різних захворювань внутрішніх органів у дітей і підлітків. Проводить планові медичні огляди, консультує з приводу вакцинації. Успішно лікує ГРВІ, грип, хронічний бронхіт, шкірні висипання, кір, скарлатину, вітрянку, гастрит і харчові отруєння.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А р.Деснянський
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 8 м.Осокорки1210м.Позняки174

Ол.
Сподобалося, що вона дуже кваліфіковано підійшла до питання. З усіх боків досліджувала, а не тільки вузьконаправлено. Уважно і компетентно оглянула дитину. Також дуже сподобалося, що не було призначено зайвих препаратів і процедур.
Відвідали досить багато лікарів, тому є з чим порівнювати. На даному етапі, сподобався підхід лікаря, оцінка проблеми дитини. Виявилося, що моїй доньці мошна швидко та ефективно допомогти. Лікар приділила досить багато часу. Дякую!
Юлія
Уважний і компетентний лікар.

• 2017 р. — ВНМУ ім. Пирогова.
  • 2019 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.