Усова Ольга Олегівна

Педіатр, Неонатолог
Викликати додому
Доктор Усова Ольга Олегівна фахівець в області педіатрії та неонатології. Надає послуги з лікування анемії, артриту, бронхіту, дерматиту, жовтяниці, ГРВІ. Виконує корекцію по дитячому вигодовуванню, складає індивідуальний графік прикорму і вакцинації. Займається промиванням шлунка, интубацией, вимірюванням тиску, пальпацією, аускультацией. Член асоціації неонатологів України

Алексій
Вона дуже уважна, задає правильні питання. Ми залишилися дуже задоволені. Консультація проходить у комфортній та добродушній обстановці .Нас все влаштувало, обов'язково прийдемо на повторний прийом. Лікаря однозначно буду рекомендувати!
Ілля
Лікар дійсно прагне допомогти, проводить ретельне обстеження. Можу виділити три ключові фактори: людяність, уважність та професіоналізм. Приділили стільки часу, скільки потребувала проблема. Вона дуже чудовий спеціаліст. Рекомендую!

• 2007 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця. Спеціальність: лікар.
  • 2010-2011 рр. — спеціалізація "Загальна практика-семейная медицина".
  • 2019 р. — атестація в ГУЗ: вища категорія по ЗПСМ.

• 2009-2011 рр. — Клінічна ординатура за фахом неонатологія м. Київ.
  • 2012 р. — Науково-практичний семінар з інтенсивної терапії в неонатології "Білі ночі 2012" м. Санкт-Петербург.
  • 2012 р. — Предатестационный цикл по неонатології м. Київ.
  • 2012 р. — Симуляціонно-тренінговий курс "Сучасні медичні технології в неонатології" м. Москва.
  • 2013 р. — "Вроджені вади сердца:клініка, діагностика, хірургічне лікування" м. Київ.
  • 2013 р. — Стажування в Childrens Hospitals and Clinics of Minnesota м. Міннеаполіс.
  • 2019 р. — Курси стажування по неонатології м. Київ.
  • 2020 р. — Курси спеціалізації по педіатрії.

• Член асоціації неонатологів України.