Сторінка 2. Лікарі терапевти в Києві (метро Нивки)

Виктор
Я дальнобойщик и понятное дело, не слишком заморачивался вопросами правильного питания — даже регулярно питаться не всегда получалось. В результате хронический гастрит и букет сопутствующих заболеваний. Юлия Викторовна помогла мне не только с основной проблемой, но и рассказала, как организовать свою жизнь так. чтобы в дальнейшем проблемы с ЖКТ меня не беспокоили.
11 грудня '16 г.
Лилия
Яна Григорьевна — очень грамотный доктор, обращаюсь к ней регулярно и всегда получаю действительно квалифицированную помощь. Рекомендую доктора Никонову как очень хорошего врача!
18 грудня '16 г.
Стас
Доктор хороший, вежливая, внимательная, душевная. Спасибо.
07 серпня '16 г.
Никита
Хороший терапевт, рекомендуюю ее всем знакомым.
05 листопада '16 г.
Семейный врач, специалист УЗИ диагностики
Доктор Ніконова Яна Григорівна займається сімейною терапією, проводить консультаційний прийом пацієнтів, виявляє захворювання дихальних шляхів, системи травлення, захворювання серця і судин. Проводить лікування гострих респіраторних та вірусних інфекцій, призначає схеми прийому лікарських препаратів, контролює етапи лікування. Виконує УЗД діагностику органів черевної порожнини, заочеревинного простору., Щитовидної залози.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Доктор Кортуняк Юлія Вікторівна займається сімейною терапією, спеціалізується на лікуванні хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів, травної системи, серця, судин. Проводить консультації з питань здорового способу життя, правильного харчування, фізичних вправ.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289
Сімейний лікар, Терапевт
Доктор Федоренко Наталія Анатоліївна займається сімейною терапією, приймає і консультує пацієнтів з питань діагностики та лікування гострих респіраторних захворювань, сезонних спалахів грипу, гострих запальних процесів внутрішніх органів. Призначає лабораторні дослідження, апаратну діагностику, встановлює діагноз. Призначає і контролює прийом лікарських препаратів.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289
Кардіолог, терапевт, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на кардіології та терапії. Понад 14 років займається консервативним лікуванням серцево-судинних захворювань, таких як кардіоміопатії, постінфарктні стани, порушення ритму та провідності серця, гіпертонія. А також надає допомогу при виразковій хворобі шлунка та дванадцятиперсної кишки, гострих розпіраторних вірусних хворобах та ін.
Кардіолог, терапевт
Практикуючий лікар-кардіолог з досвідом роботи в кардіохірургічному стаціонарі відділення ішемічної хвороби серця, набутих вад серця та патології аорти. Амбулаторне введення хворих в поліклініці.
Т
Терапевт
1 рік досвіду
Я лікар-терапевт із сучасними методами діагностики та лікування захворювань. Моя мета-допомогти зберегти здоров’я пацієнтів, користуючись протоколами МОЗ та науковими даними.
Терапевт, гастроентеролог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальної і серцево-судинної систем. Приймає пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, анемією, бронхітом, синдромом подразненого кишечника, гастритом, холециститом, цирозом печінки і іншими патологіями.
Консультація від 550
Терапевт, лікар УЗД
Лікар проводить консультативний прийом, УЗД органів черевної порожнини, заочеревинного простору, нирок, сечового міхура, передміхурової залози(трансабдомінально) щитоподібної залози, легень(+плевральної порожнини), лімфатичних вузлів, ЕКГ. Проводить УЗД дітям з 6 років.