Пешко Валентина Юріївна

Сімейний лікар, Терапевт
Викликати додому
Лікар-терапевт, спеціалізується в області сімейної медицини, проводить прийом пацієнтів, діагностує вірусні інфекції, захворювання верхніх дихальних шляхів, збої в роботі шлунково-кишкового тракту, серцево-судинні патології. Призначає медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування, проводить сезонну профілактику ГРВІ. Доктор удосконалює свої навички, підвищує кваліфікацію.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289

Михаил
Пришлось обратиться к частному врачу для консультации и мне посоветовали Валентину Юрьевну. Могу с уверенность сказать, что она специалист, свою профессию знает. Если будет необходимость, обращусь к ней снова.
Евгений
Прописала мне хороший курс для сердца. Теперь я чувствую себя гораздо лучше.
Тимофей
Приятный человек и квалифицированный специалист.
Марина Александровна
Очень хороший врач, внимательная, очень помогла моей маме после инфаркта. Благодарность ей от всей нашей семьи.

• 2010 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця;
  • 2012 р.- інтернатура: очна частина на базі Сумського державного університету, заочна — на базі Шосткінської центральної районної лікарні.

• 2015 р. — Тематичне удосконалення «Фармакотерапія внутрішніх хвороб» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;
  • 2015 р.- Передатестаційний цикл з терапії.