Сторінка 2. Лікарі масажисти в Києві (метро Лук'янівська)

Педиатр назначил курс массажа сыну, поскольку были небольшие проблемы с развитием. На прием попали к Власенко Сергею Васильевичу. Хочу сказать огромное спасибо за проделанную работу. Действительно это один из лучших профессионалов Украины.
16 березеня '19 г.
Магдалена
Юлия Сергеевна Думбровская – один из лучших специалистов ревматологом, с которыми я сталкивалась, а поведать мне пришлось не одного и не двух специалистов. Юлия Сергеевна очень внимательна к своим пациентам, все доступно рассказывает, а главное назначает оптимальный курс лечения для каждого пациента. Спасибо за Вашу работу.
25 березеня '19 г.
Дитячий масажист
Викликати лікаря додому
Спеціаліст лікує різні захворювання у дітей за допомогою масажу. Виконує масаж при порушеннях постави, плоскостопості і бронхолегеневих патологіях. Володіє техніками класичного і дренажного масажу. В роботі також використовує елементи мануальної терапії.
Масажист, Реабілітолог
Спеціаліст виконує такі види масажів: лікувальний, класичний, загальний, спортивний, фрагментарний, антицелюлітний, остеопатіческій, розслабляючий, ручний лімфодренажний. Приймає як дорослих, так і дітей. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Масажист
Спеціаліст володіє різними масажними техніками. Виконує загальний масаж тіла, спини, верхніх та нижніх кінцівок, точковий масаж, масаж обличчя та лімфодренажний масаж всього тіла. Приймає пацієнтів із болем у спині, безсонням, тривожністю, м'язовими болями.
Масажист
Консультація від 550 грн