Сторінка 3. Лікарі хірурги в Києві (метро Героїв Дніпра)

римма
удаляла у него сосудистые звездочки на ногах. результат очень впечатлил - даже не ожидала что будет настолько хорошо, накрутила себя перед процедурой морально готовилась к тому, что чудес не бывает, а они оказывается бывают еще как)
17 жовтня '16 г.
Николай
Специалист хороший. Буду обращаться.
19 липня '16 г.
Хірург
Проктолог, Флеболог, Хірург
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на проведенні оперативних втручань в області флебологии і проктології. Лікує хвороби товстої кишки, включаючи геморой і поліпи. Надає послуги лікування варикозного розширення вен, судинних зірочок.
Хірург
Лікар вищої категорії, спеціалізується в області хірургії. Веде консультативний прийом, проводить діагностику і оперативне лікування. Проводить медикаментозні блокади і діагностичні пункції.
Хірург, Проктолог
Доктор Меркотан В.Г. спеціалізується на лікуванні патологій за профілем герніології, гнійно-септичної хірургії, проктології. Займається лікуванням захворювань хронічної і гострої анальної тріщини, видаленням грижі черевної стінки, доброякісні утворення шкіри і м'яких тканин.
Хірург, онкохірург, ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом3 онлайн записи