Метелиця Ігор Олексійович

Хірург
Лікар вищої категорії
Лікар вищої категорії, спеціалізується в області хірургії. Веде консультативний прийом, проводить діагностику і оперативне лікування. Проводить медикаментозні блокади і діагностичні пункції.

Когда у отца был геморрой, то врачи в один голос сказали, что нужно оперировать. Посоветовавшись с лечащим доктором, нас отправили к Игорю Алексеевичу. Операция прошла без осложнений и без боли. Сразу видно, что опытный доктор. Спасибо Вам.
Тамара
Игорь Алексеевич проводил мне операцию по удалению грыжи. Операция прошла успешно, потом он еще курировал послеоперационный период. Замечательный доктор, огромное ему спасибо.

• 1992 р.— Донецький державний медичний інститут ім. М. Горького за спеціальністю — лікувальна справа;
  • 2009 р. — спеціалізація — організація та управління охороною здоров'я.

• 1998, 2000, 2004, 2013 рр. — ТУ «Невідкладна хірургія органів черевної порожнини»;
  • 2000, 2004, 2008, 2013 рр. — ПАЦ за спеціальністю «Хірургія»;
  • 2001 р. — ПАЦ "Ендоскопія";
  • 2005 р. — ТУ «Організація допомоги та лікування потерпілих з опіками в гострий період травми»;
  • 2012 р. — ТУ «Діагностика, лікування та профілактика захворювань молочної залози»;
  • 2009, 2016 рр. — ТУ та ПАЦ «Організація та управління охороною здоров'я» (керівники лікувально-профілактичних закладів);
  • 2017 р. — цикл підготовки-стажування "Використання високоенергетичного лазерного випромінювання при малоінвазивних оперативних втручаннях в судинній хірургії, загальної хірургії та проктології".