Сторінка 4. Лікарі гінекологи в Києві (метро Палац Україна)

голубова Наталья
Очень внимательный врач таких сейчас нет.спасибо
23 жовтня '17 г.
Лена
Ходила на прием к гинекологу (Таранюк) на ул.Деловая. Во вторник врач взял мазок на анализ и записал меня на четверг (вторая половина дня), чтобы обсудить результаты + в этот же день делала узи, чтобы все за один раз посмотреть. Посмотрев на результаты узи, врач сказал, что что-то тут не сходится и предложил сделать еще одно узи в другом месте! Т.е. я заплатила 280 грн и не получила внятной оценки моего узи. В этот же день мне пришлось в другом месте сделать еще одно узи за 340 грн. Но это еще не все. Когда я спросила, что там с моим анализом, доктор ответил, что анализ не пришел, но он его очень ждет, и я получу его на почту. И если у меня будут вопросы, доктор готов обсудить их по телефону. За вот такую нехитрую "консультацию" с меня взяли еще 180 грн. Итого - 460 грн и ноль результата.
18 лютого '17 г.
Мама
У меня хронический аднексит. Наблюдаюсь у Инны Витальевны второй год. Это всегда внимательное и бережное отношение, целесообразные назначения.
03 грудня '16 г.
Приятный мужчина, аккуратный и вежливый врач. Буду рекомендовать знакомым.
18 липня '16 г.
Акушер-гінеколог
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні хронічні запальні захворювання органів малого таза, захворювання шийки матки, пухлини органів малого таза, порушення менструального циклу. Закінчила Донецький медичний університет ім. М. Горького.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Гінеколог
Лікар гінеколог. Надає послуги з лікування та діагностики захворювань органів малого таза у жінок, спеціалізується на лікуванні запальних захворювань, захворювань шийки матки. Закінчив ВГМУ ім. Пирогова.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Гінеколог, ендокрінолог, лікар УЗД
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує УЗД органів малого тазу. Проводить видалення папілом, установку та видалення внутрішньоматкової спіралі. Лікує гіперплазію ендометрія, кісти яєчників, ендометріоз, доброякісні новоутворення яєчників та матки.
Акушер-гінеколог
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнток з гінекологічними захворюваннями. Веде вагітність. Проводить малі гінекологічні операції. Виконує кольпоскопію. Лікує патології шийки матки, запальні захворювання матки і придатків, гормональні порушення.
Гінеколог
Лікар займається комплексним лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує кольпоскопію, УЗД вагітних малого терміну та гінекологічне УЗД. Здійснює спостереження за вагітністю. Приймає пацієнток із патологіями шийки матки, молочницею, ендометріозом та ендометритом.
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом3 онлайн записи
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Надає послуги з лікування безпліддя, доброякісних новоутворень яєчників і матки, підбір методу контрацепції, введення і видалення внутрішньоматкових контрацептивів. Закінчила Харківський державний медичний університет.
Записатися на прийом2 онлайн записи