Таранюк Константин Анатольевич

Гінеколог
Лікар першої категорії
Лікар гінеколог. Надає послуги з лікування та діагностики захворювань органів малого таза у жінок, спеціалізується на лікуванні запальних захворювань, захворювань шийки матки. Закінчив ВГМУ ім. Пирогова.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б м.Либідська41м.Палац Україна163м.Звіринецька186

Лена
Ходила на прием к гинекологу (Таранюк) на ул.Деловая. Во вторник врач взял мазок на анализ и записал меня на четверг (вторая половина дня), чтобы обсудить результаты + в этот же день делала узи, чтобы все за один раз посмотреть. Посмотрев на результаты узи, врач сказал, что что-то тут не сходится и предложил сделать еще одно узи в другом месте! Т.е. я заплатила 280 грн и не получила внятной оценки моего узи. В этот же день мне пришлось в другом месте сделать еще одно узи за 340 грн. Но это еще не все. Когда я спросила, что там с моим анализом, доктор ответил, что анализ не пришел, но он его очень ждет, и я получу его на почту. И если у меня будут вопросы, доктор готов обсудить их по телефону. За вот такую нехитрую "консультацию" с меня взяли еще 180 грн. Итого - 460 грн и ноль результата.
Приятный мужчина, аккуратный и вежливый врач. Буду рекомендовать знакомым.

• 2000 р. — закінчив медичний факультет ВНМУ ім. М. І. Пирогова;
  • 2002 р. — закінчив інтернатуру на базі кафедри акушерства та гінекології №2 Вінницького державного медичного університету ім. М.І. Пирогова;
  • 2006 - 2008 р. — Клінічна ординатура на базі Київського міського пологового будинку №4.
  • 2006 - 2008 р. — Клінічна ординатура акушерства та гінекології на базі кафедри акушерства, гінекології та репродуктології НМАПО ім. П. Л. Шупика.

• 2017 р. — Ендокринологія в акушерстві та гінекології;
  • 2019 р. — Основи гістеро- і лапароскопії в гінекології;
  • 2019 р. — Ультразвукова діагностика.

Лікар-гінеколог надає послуги

• ведення вагітності;
  • діагностика і лікування безпліддя;
  • діагностика і лікування запальних захворювань жіночих статевих органів;
  • діагностика і лікування ендокринних захворювань;
  • діагностика і лікування порушень менструального циклу;
  • діагностика і лікування патологій шийки матки;
  • діагностика і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом;
  • консультування та індивідуальний підбір методу контрацепції.

Лікар-гінеколог займається лікуванням захворювань

• Оофорит;
  • Сальпінгіт;
  • Сальпингоофорит;
  • Ерозія шийки матки;
  • Синдром полікістозних яєчників.