Сторінка 4. Лікарі гінекологи в Києві (метро Деміївська)

Була на прийомі у Вікторії Вікторівни. Дуже хороший лікар! Прийом пройшов на найвищому рівні, усім задоволена. Зараз проходжу курс лікування, і уже з перших днів почуваю себе набагато ліпше. Буду і надалі консультуватися у неї. Рекомендую
04 лютого '20 г.
Сніжана
Лікар просто супер! Час від часу звертаюся до неї за консультацією, та просто на плановий огляд. Результатами завжди задоволена. У нас час важко знайти хорошого лікаря. ле мені пощастило. Дякую Вам за турботу про мене та моє здоров'я!
25 лютого '20 г.
23.03.2017
Я всегда ответственно отношусь к своему здоровью. И даже когда у меня появился вагинальный кандидоз, который многие женщины лечат сами, я сразу обратилась к Татьяне Федоровне. Она провела осмотр, назначила лечение. Теперь я снова здорова, и проблем в области гинекологии у меня уже нет. Спасибо Татьяне Федоровне.
30 листопада '-1 г.
16.03.2017
Попала к Татьяне Федоровне случайно, когда появились очень неприятные симптомы. Мне необходимо было немедленно начинать лечение. Газий поставила диагноз острый эндометрит. Назначенные врачом препараты быстро меня поставили на ноги, и я смогла вернуться к работе. Я благодарная этому доктору за такую быструю реакцию и эффективное лечение.
30 листопада '-1 г.
Акушер-гінеколог
Спеціалізується на лікуванні онкогінекологічних патологій, передпухлинних захворювань жіночої репродуктивної системи. Автор і співавтор понад 50 наукових статей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії, фахівець в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Займається патологіями шийки матки, ендокринними порушеннями, запальними та інфекційними жіночими захворюваннями. Зокрема, лікує ерозію, дисплазію шийки матки, ендометрит, ендометріоз, хламідіоз, уреаплазмоз, безпліддя. У своїй лікарській практиці застосовує кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, класичні та малоінвазивні методики хірургічного лікування.
Записатися на прийом19 онлайн записів
Акушер-гінеколог
Доктор Федоренко Людмила Костянтинівна надає допомогу в плануванні вагітності і проводить консультації з майбутніми мамами. Акушер-гінеколог спостерігає за станом мами і дитини під час вагітності, допомагає попередити розвиток різних ускладнень в процесі розвитку плоду. Проводить огляд і діагностику на предмет запальних захворювань органів малого таза, підбирає індивідуальну терапію для пацієнток з порушеннями репродуктивної системи.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на розпізнаванні, лікуванні та профілактиці гінекологічних захворювань і патологій жіночої репродуктивної системи. Займається лікуванням хвороб жіночих статевих органів, сечостатевих інфекцій, ендокринних розладів, що впливають на репродуктивну функцію жінки. Надає професійну допомогу з веденням вагітності, питань контрацепції, сексуальних порушень. Входить до асоціації акушерів-гінекологів України.
Акушер-гінеколог
Лікар-гінеколог. Веде консультативний прийом акушера-гінеколога. Займається діагностикою та лікуванням запальних і інфекційних захворювань жіночої репродуктивної системи, в тому числі захворювань шийки матки. Проводить кольпоскопію, гістероскопію, виконує інтимну пластику.
Київ вул. Сім'ї Ідзиковський (М. Мішина), 3 м.Вокзальна4113м.Деміївська6618
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Здійснює планування, ведення вагітності та підготовку до пологів. Займається виявленням і консервативним лікуванням кіст яєчників. Приймає пацієнток з порушенням менструального циклу, полікістозом яєчників і дисфункціональними матковими кровотечами.
Консультація от 580 грн.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні безпліддя, а також захворювань сечостатевої системи. Займається медичним наглядом за перебігом вагітності, визначає стан плода, приймає пологи. Надає лікарську допомогу у родовому процесі, допомагає у післяпологовий період.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на лікуванні запальних і бактеріальних захворювань жіночої статевої системи. Проводить терапію кандидозу, вагініту й ерозії, усуває кісти. Допомагає у плануванні вагітності, веде облік. Приймає пологи і допомагає у післяпологовий період.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, консультант з лактації
Лікар Якубчик Наталія Миколаївна — акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на захворюваннях репродуктивної системи, допомагає у відновленні гормонального фону. Ліквідує патологічні порушення запального і інфекційного характеру. Приймає в консультаційному режимі. Визначає причини безпліддя, займається ранньою діагностикою та лікуванням патологій сечостатевої системи. Веде вагітність, консультує з питань правильного планування. Спеціалізується на усунення поліпів і новоутворень на шийці матки. Застосовує сучасні методики лікування.
Хірург
Лікар-онколог і гінеколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних новоутворень органів репродуктивної системи жінки. Доктор медичних наук, консультує як гінеколога, проводить за показаннями хірургічні операції. Крім того, використовує процедуру лапароскопії в якості інформативного діагностичного методу. Складається в ряді європейських і українських медичних асоціацій, а також має членство в Міжнародній асоціації панкреатології.
Київ пр-т Голосіївський, 59 б (Міська клінічна лікарня №10, хірургічний корпус, вхід з правого торця, 4 поверх, кабінет УЗД)) м.Голосіївська51м.Деміївська105