Щука Ольга Іванівна

Педіатр
21 рік досвіду
Ольга Іванівна чуйна, уважна, вміє налагодити контакт із дитиною. Лікування проводить згідно протоколів, комплексна підтримка дитини.

Немає відгуків

• НМУ ім.О.О. Богомольця педіатричний факутет, 2003 р.
  • НМАПО ім.П.Л.Шупика Інтернатура, кафедра педіатрії №1 , 2004

• семінар : Комунікація “Лікар і Пацієнт”: зарубіжні практики та українські реалії
  • спеціалізоване дистанційне навчання за темою : Моніторинг і ведення випадків сексуального та домашнього насилля у практиці лікарів первинної ланки
  • науково-практична конференція з міжнародною участю (в онлайн режимі) “ Організація амбулаторної та стаціонарної психіатричної допомоги під час війни”
  • науково-практична конференція “UkraineNeuroGlobal-2023”
  • семінар професора Ольги Бєлоусової “Конспект педіата: актуальні питання дитячої гастроентерології”
  • «Школа Доказової Медицини». Особливості діагностики, фармакотерапії, хірургічного лікування та реабілітації при запальних і незапальних захворюваннях ЛОР
  • конгрес із міжнародною акредитацією ACCME. V МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС PRIMEPEDIATRICS 2023
  • семінар МАМ “Як я лікую? Як я діагностую? ( цікаві клінічні випадки)”

Лікар-педіатр надає послуги

• консультативний прийом
  • оформлення довідок, лікарняних листів непрацездатності
  • ведення здорових дітей від народження до повноліття
  • здорове харчування дітей підтримка лактації

Лікар-педіатр займається лікуванням захворювань

• гострі захворювання верхніх та нижніх дихальних шляхів
  • інфекції сечової системи
  • алергічні, атопічні захворювання
  • інфекційні та функціональні захворювання органів травлення