Левченко Олена Анатоліївна

Ендокринолог
лікар вищої категорії
Лікар здійснює прийом пацієнтів з ендокринологічними захворюваннями. Проводить консультування та ведення вагітних з ендокринною патологією. Приймає пацієнтів з вузловим зобом, цукровим діабетом і аутоімунним тиреоїдитом. Також лікує остеопороз, нецукровий діабет, надпочечниковую недостатність, ожиріння та синдром хронічної втоми.

Ірина
06 квітня '23р.
Дуже хвилювалась, що не встигну розповісти лікарю про все, що тривожить. Але виявилось, що Олена Анатоліївна дуже уважна, зацікавлена в результаті та чудово розбирається в сучасних напрямках лікування проблем із щитоподібною залозою. Окрім того. якщо згадати, що слово лікує, то тут лікарю вдалось це підтвердити. Після того, як мені 3 роки тому було призначена гормонотерапія,іншим, доволі відомим лікарем, я відмовилась від неї і тепер з'ясувалось, що зробила правильно. Щиро вдячна за увагу та обговорення всіх аспектів, які мене турбували. Додатково зазначу, що КСМ - це просто найсучашніша та найприємніша клініка нашого міста. Ви зробили мій день!
Очень хороший доктор! Специалист своего дела!
Прекрасный врач! Доверяю ей на 100%

• 2004 - Запорізький державний медичний університет
  • 2005 - Інтернатура в Запорізькому державному медичному університеті, отримання сертифікату лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Терапія»
  • 2006 - Курси спеціалізації в Запорізькій медичній академії післядипломної освіти, отримання сертифікату лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ендокринологія»

• 2013 - Курс «Діагностика та лікування метаболічного синдрому» (Київ)
  • 2013 - III Українсько-Російський симпозіум «Сучасні аспекти хірургічної ендокринології» (Запоріжжя)
  • 2015 - VI Ukrainian EASD Postgraduate Course (Київ)
  • 2015 - Конференція «Сучасні підходи в лікуванні пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу і серцево-судинними захворюваннями» (Київ)
  • 2015 - Симпозіум «Сучасні аспекти клінічної тіреоідологіі» (Київ)
  • 2020 - Проект «EndoSchool» (Київ)
  • 2020 - Конференція «Клуб ендокринологічний Новацій» (Одеса)
  • 2020 - Курси «Ендокринологія в акушерстві та гінекології» (Запоріжжя)
  • 2020 - Міжнародний конгрес «Міждисциплінарний підхід у збереженні здоров'я людини» (Київ)

• Українська асоціація ендокринологів
  • Українська діабетологічна асоціація

Лікар надає послуги

• Консультування і ведення вагітних з ендокринною патологією
  • Досягнення необхідних рівнів компенсації тиреоїдного статусу при плануванні ЕКО
  • Визначення медичних показань для оперативного лікування ендокринної патології
  • Передопераційна підготовка пацієнтів з ендокринною патологією

Лікар займається лікуванням захворювань

• Зоб (вузловий, дифузний, дифузно-токсичний)
  • Аутоімунний тиреоідит
  • підгострий тиреоїдит
  • Цукровий діабет 1, 2 типу
  • ГІперпаратиреози
  • Захворювання гіпоталамо-гіпофізарної системи
  • надниркових залоз
  • Аденоми гіпофіза гормональноактивнім нецукровий діабет
  • остеопороз