Кабінет гештальт-терапевта, психолога Мінько Наталії

Суми, вул. Казацкий Вал, 2 Б
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Кабінет гештальт-терапевта, психолога Мінько Наталії надає всебічну психологічну допомогу і підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований гештальт-терапевт. Творець авторської програми - 10 кроків до чоловіка твоєї мрії і авторської трансформаційної гри "Як вийти заміж за мільйонера".
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет гештальт-терапевта, психолога Мінько Наталії, вартість послуг:

• Консультація психолога 350

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Маша
Врач понравился. На приеме очень спокойно и комфортно. Врач умный, задавал очень неожиданные вопросы, но потом я все поняла. Лечение назначил, но не настаивал. Я довольна, буду у него лечиться. Рекомендую!
Сніжана
Лікар хороший і видно що фахівець своєї справи. Має величезний стаж роботи, поставився з розумінням до моєї проблеми. Надала безціні поради, завдяки яким я повністю переосмислила свої погляди на певні речі. Зараз почуваю себе значно краще. Однозначно прий
Зверніть увагу на інші клініки:
8,3
Кабінет дитячого хірурга Овечкіна Дениса В'ячеславовича - це сучасне технічне оснащення для діагностики і лікування захворювань промежини. Лікар спеціалізується на терапії патологій прямої кишки, товстого та тонкого кишківника. Хірург проводить лікування анальних тріщин, видаляє поліпи.
Центр сучасної діагностики “Нейромед» - це унікальна мережа медичних центрів, що надає доступ до найновітніших методик діагностики організму людини. Ключовими напрямками є проведення МРТ та УЗД діагностики, реабілітації хребта та суглобів, консультації вузьких спеціалістів різного профілю.
Суми вул. Івана Сірка 7/2
9,1
Флоріс — це сучасна клініка жіночого здоров'я. На території центру приймають профільні фахівці, що є гарантом надання якісних послуг. Ключова перевага — це регулярне підвищення кваліфікації, спрямоване на впровадження на практиці інноваційних методик лікування. В цілому, клініка функціонує з використанням світових стандартів терапії.
Пн — Пт: 08:00-16:00
Суми вул. Івана Сірка 14