Мінько Наталія Сергіївна

Гештальт-терапевт, психолог
Лікар займається лікуванням депресії, співзалежних взаємовідносин, неврозів, любовних та інших залежностей, труднощів у побудові взаємовідносин, роботою з парами, роботою з дітьми, складнощами у бізнес процесах, складнощами у досягненні цілей тощо. Мінько Наталія Сергіївна є переможцем у конкурсі найкращий майстер-клас в рамках VI Щорічної Харківської гештальт-конференції МІГІП. Творець авторських програм «10 кроків до чоловіка своєї мрії», «Як стати переможцем». Ведуча відкритої трансформаційної групи «Вихід з трикутника Карпмана», закритої терапевтичної групи в гештальт-підході «Зустріч з почуттями». Соведуча освітніх сертифікованих програм МІГІП 1 і 1+ гештальт-терапії ступеню у місті Суми, творець авторської трансформаційної психологічної гри «Як вийти заміж за мільйонера».

Маша
Врач понравился. На приеме очень спокойно и комфортно. Врач умный, задавал очень неожиданные вопросы, но потом я все поняла. Лечение назначил, но не настаивал. Я довольна, буду у него лечиться. Рекомендую!
Сніжана
Лікар хороший і видно що фахівець своєї справи. Має величезний стаж роботи, поставився з розумінням до моєї проблеми. Надала безціні поради, завдяки яким я повністю переосмислила свої погляди на певні речі. Зараз почуваю себе значно краще. Однозначно прий

• Гештальт терапевт МІГІП 1 ступінь 2015 р.
  • Гештальт терапевт МІГІП 2 ступінь 2019, СДПУ їм Макаренка 2009 р.
  • студент MBA City Busyness School 2019

• VI Конференція МІГІП Початку 2017 р.
  • 2 Харківський інтенсив МІГІП 2016 р.
  • 1 Харківський Інтенсив МІГІП 2015 р.
  • 3 Харківський Інтенсив МІГІП 2017 р.
  • Юнгіанський Психоаналіз Київський Інститут раціональної психотерапії Я" 2015 р.