Сторінка 19. Лікарі в Одесі (Приморський район)

Надежда П.
Дуже хороший фахівець! Подруга порадила мені звернутися саме до Олени Григорівни, так як вона вже перевірила знання цього спеціаліста на власному досвіді. І дійсно, фахівець хороший, в чому я змогла переконатися. Рекомендую Спеціаліста!
16 березеня '20 г.
Ол.
Уже багато років хворію псоріазом. Постійно консультуюся у цього лікаря, і хочу сказати що лікар це, від Бога. Олена Григорівна завжди компетентно надає мені допомогу у період загострення моєї хвороби. Щиро вдячна їй за всі зусилля що вона приклала!
20 лютого '20 г.
Дерматовенеролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні венеричних і шкірних захворювань, а також їх профілактики. Приймає пацієнтів з акне, розацеа, вугрової хворобою, псоріазом, червоним вовчаком, грибковими ураженнями шкіри, хламідіозом, уреаплазмозом. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах по дерматовенерології.
Невролог
Викликати лікаря додому
Лікар лікує такі захворювання: ГПМК, ПМК, ЧМТ, мігрень, безсоння, невралгії, невропатії,астенічний синдром; мігрень; захворювання хребта (остеохондроз, спондилолістез, артроз суглобів хребта, міжхребцеві грижі та протрузії) на ранніх стадіях; паралічі (різного генезу); порушення кровообігу головного мозку (інсульти, минуща ішемія ГМ); синдром хребетної артерії; внутрішньочерепна гіпертензія розсіяний склероз; хвороба Альцгеймера; хвороба Паркінсона та паркінсонізм; стареча деменція; депресія; істерія; синдром хронічної втоми; гіперсомнія, нарколепсія; неврози, порушення сну та апетиту; панічна атака, фобії.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Стоматолог-терапевт
Лікар стоматолог вищої категорії, що спеціалізується в напрямку профілактичної і терапевтичної стоматології. Практикує ефективні сучасні методи і процедури лікування.
Одеса вул. Літературна, 12 (оф. 105) р.Приморський
Терапевт, кардіолог
Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, має ступінь кандидата медичних наук. Спеціалізується в області загальної терапії, включаючи лікування хвороб кардіологічного, гастроентерологічного та ревматологічного профілю. Також лікує порушення роботи імунної системи і хвороби печінки. Приймає хронічно хворих пацієнтів, консультує, висловлює другу лікарську думку і ставить діагноз. Комплексно підходить до питань діагностики та лікування. Здійснює постійний зв'язок з пацієнтом у період спостереження.
Кардіохірург, судинний хірург
Лікар спеціалізується в області кардіохірургії та судинної хірургії. Виконує коронарографію, коронарне стентування, стентування брахіоцефальних, мезентеріальних і ниркових артерій, селективне внутрішньоартеріальне введення хіміопрепаратів. Лікує гострий коронарний синдром, інфаркт міокарда, синдром діабетичної стопи, артеріальні кровотечі.
Сімейний лікар
Лікар спеціалізується в області сімейної медицини. Протягом 18 років успішно діагностує і лікує вірусні захворювання. Займається корекцією імунітету, консультує онкопацієнтів. Бере активну участь у конференціях і семінарах.
Уролог, Андролог, Онкоуролог
Качура Антон Юрійович займається діагностикою, лікуванням та профілактикою урологічних, андрологічних та онкоурологічних захворювань. У 2021 році присвоєно першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю урологію. Паралельно з клінічною практикою бере участь у конференціях, семінарах та майстер-класах міжнародного рівня. Фахівець регулярно проходить курси підвищення кваліфікації та є автором власних методик лікування. Насправді він активно використовує сучасні методики терапії разом із встановленими європейськими стандартами.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Дерматовенеролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та видаленні новоутворень шкіри (папіломи, кондиломи, родимки, гемангіоми, себорейні кератоми, фіброми, контагіозні молюски, судинні сіточки, пігментації), лікуванні шкіряних захворювань (псоріаз, екзема, атопічний дерматит), інфекції шкіри.
Записатися на прийом31 онлайн запис
Дитячий стоматолог, ортодонт
Лікар стоматолог, ортодонт першої категорії, який надає стоматологічну допомогу дітям і дорослим. Практикує апаратне лікування (Вектор, Омега). Керівник відділення пародонтології сімейної стоматології "ГАЛСІ".
Одеса вул. Літературна, 12 (оф. 105) р.Приморський
Офтальмолог