Сторінка 20. Лікарі в Одесі (Приморський район)

пациент
Кваліфікований та відповідальний анестезіолог. Цей лікар проводив знеболення на операції, моєму батькові. Все пройшло успішно, за що я йому безмежно вдячний! Лікар справжній професіонал своєї справи. Однозначно рекомендую!
19 лютого '20 г.
валєра
Мене мали оперувати. Постало питання у виборі анестезіолога, мене направили до цього фахівця. Він мене детально проконсультував, та запевнив в успіху анестезії та оперативного втручання. Спинно-мозкова анестезія була виконана вдало. Дякую!
13 лютого '20 г.
Прекрасный доктор. Всем его рекомендую.
02 листопада '16 г.
Качественное лечение. Рекомендую.
12 травня '16 г.
Анестезіолог
Лікар забезпечує безпеку пацієнта під час проведення хірургічного втручання і в післяопераційному періоді. Перед операцією підбирає склад і дозу знеболюючих препаратів. Протягом операції контролює артеріальний тиск, пульс і дихання пацієнта. Виконує внутрішньовенну, спинальну і епідуральну анестезію.
Стоматолог
Лікар стоматолог другої категорії, що спеціалізується на комплексному терапевтичному лікуванні (карієс, пульпіт, зубний камінь). Займається установкою пломб, реставрацією, гігієнічної чищенням зубів.
Уролог
Записатися на прийом1 онлайн запис
УЗД-спеціаліст
Лікар-діагност, займається ультразвуковими дослідженнями для вагітних. Проводить класичне УЗД матки, також надає послуги огляду трансвагінальним датчиком для визначення точного терміну. Виконує дуплексне сканування матково-плацентарного кровотоку з метою ранньої діагностики внутрішньоутробних патологій. Також здійснює всі інші гінекологічні дослідження, обстежує органи черевної порожнини, молочні залози і залози внутрішньої секреції.
Гастроентеролог, гепатолог, інфекціоніст
Лікар проводить діагностику і терапію захворювань травної системи. Лікує виразкову хворобу шлунка, гастрит, холецистит, панкреатит і дисбактеріоз кишечника. Приймає пацієнтів зі зміною стільця, печією, нудотою, блювотою, шкірними висипаннями на тлі проблем з шлунково-кишковим трактом.
Гінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шийки матки, запальних захворювань, що передаються статевим шляхом. Здійснює підготовку і ведення вагітності. Виконує кольпоскопію, припікання, установку внутрішньоматкової спіралі. В індивідуальному порядку підбирає методи контрацепції.
Проктолог
Лікар-проктолог першої кваліфікаційної категорії, займається виявленням, профілактикою і лікуванням геморою, анальних тріщин, здійснює ранню діагностику раку прямої кишки. Тетяна Миколаївна виконує лігування геморою латексними кільцями, інфрачервону коагуляцію гемороїдальних кровотеч, володіє навичками радіохвильової хірургії.
Записатися на прийом9 онлайн записів
Андролог, уролог, нейроуролог
Лікар спеціалізується на лікуванні еректильної дисфункції та передчасної еякуляції у чоловіків будь-якого віку. Приймає пацієнтів з сечокам'яною хворобою, чоловічим безпліддям та нетриманням сечі. В роботі використовує консервативні та оперативні методики.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії широкого спектру офтальмологічних захворювань. Здійснює прийом дорослих та дітей. Виконує офтальмоскопію та біомікроскопію очного дна. Підбирає окуляри та лінзи для зору. Успішно лікує захворювання повік переднього відділу ока та глаукому.
Стоматолог
Лікар займається комплексним лікуванням захворювань зубів та ясен. Спеціалізується на професійній гігієні та відбілюванні зубів. Приймає пацієнтів із пародонтозом, гінгівітом, карієсом, пародонтитом та іншими патологіями.