Лікарі офтальмологи в Одесі (Хаджибейський район)

19.03.2017
Був приємно здивований співчутливим ставленням спеціаліста до мої дитини. Якісний огляд, діагноз, консультації по телефону в неробочий час. Хороший професіонал і гідна людина. Безперечно прийдемо ще! Рекомендую усім! Дякую!
08 березеня '20 г.
Есения
Поки що були тільки на первинному прийомі, сподобалося прямо таки всі, 5 з 5, Ірина Вікторівна все пояснює, розповідає що, чому, як і навіщо. Для мене це було важливо, зрозуміти в чому суть проблеми у мої дитини. Звертайтеся, не пошкодуєте!
26 лютого '20 г.
Громовы
Сподобалося, що лікар зробив повне обстеження. Розповів все повністю: що, як, чому, описав як могло з'явитися моє захворювання. Все зробив оперативно, уважно, та професійно. Абсолютно задоволений, буду повторно звертатися. Дякую!
08 березеня '20 г.
Эся
Лікар залишив приємне враження після себе. Відчувається хороша кваліфікація лікаря, пояснює доступно для розуміння простої людини, яка не пов'язана з медициною. Діагноз точний, лікування уже допомагає. Все супер! Рекомендую!
29 лютого '20 г.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань очей і зорового нерва. Приймає дорослих і дітей. Займається виявленням порушень зору, що мають неврологічне походження. Виконує перевірку гостроти зору, проводить дослідження стану очного дна і вимірює внутрішньоочний тиск.
Офтальмолог, оптометрист
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань очей. Здійснює прийом дорослих і дітей. Допомагає підібрати окуляри й контактні лінзи для корекції зору. Приймає пацієнтів з далекозорістю, короткозорістю, кон'юнктивітом, катарактою і глаукомою. Проводить дослідження стану очного дна і підбирає схему лікування.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні хвороб очей і зорового нерва. Приймає пацієнтів з погіршенням зору, хворобливими відчуттями в області очей, гнійними виділеннями з очей. Успішно лікує короткозорість і далекозорість, астигматизм, катаракту і кон'юнктивіт.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань очей у дорослих і дітей. Консультує з приводу підбору окулярів і контактних лінз. Лікує кон'юнктивіт, кератит, блефарит, короткозорість і далекозорість, неінфекційні дерматози століття, різні патології очного яблука.