Лікарі ендокринологи в Одесі (Хаджибейський район)

Анастасия
Искала отзывы о процедуре МСГ (метросальпингография), именно в Св. Екатерине на Малиновского, но ничего не нашла, поэтому надеюсь, кому-то пригодится. Скажу сразу, что все прошло просто отлично! Я очень сильно переживала, тк процедура не из самых приятных. Но в руках опытных специалистов все прошло быстро и максимально безболезненно. Процедура проводилась под действием медикаментозного сна. Благодарю Елену Владимировну за бережное отношение и профессиональные действия, а также весь коллектив медсестёр и ребят - анастезиологов.
30 листопада '-1 г.
Акушер-гинеколог, гинеколог-эндокринолог
Лікар займається діагностикою та терапією патології шийки матки. Консультує з питань планування сім'ї. Спеціалізується на комплексному лікуванні нетримання сечі та опущення статевих органів. Виконує встановлення або видалення внутрішньоматкової спіралі, припікання ерозії лазером.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Одеса вул. Маршала Малиновського, 61 Г р.Хаджибейський