Сторінка 3. Лікарі у Миколаєві (Центральний район)

Ирина Николаевна мастер своего дела!Для неё нет ничего невозможного ,берётся даже за самые тяжёлые случаи и доводит свою работу всегда до конца!
02 жовтня '17 г.
6 месяцев назад я делала операцию по увеличении груди и Григора Тер-Никогосяна. Результат - отличный. О такой груди я и мечтала всю жизнь, особенно после рождения и кормления двух деток. Врач - талантливый и очень дружелюбный, а главное - мастер своего дела. Большая ему благодарность!)
12 червеня '17 г.
Ангелина
Ирина Николаевна замечательный человек, с ней приятно иметь дело и просто общаться. А уж работу свою она делает непревзойденно, я очень довольна.
15 серпня '16 г.
Александра
У Тер-Никогосяна я знаю, что плачу деньги за лучшие результаты, которых можно добиться с помощью пластического хирурга. У него я уже два раза оперировалась – великолепная работа!
06 жовтня '16 г.
Пластичний хірург
Лікар Тер-Нікогосян Г. А. спеціалізується в області пластичної хірургії, має вищу лікарську категорію, отримав звання заслуженого лікаря України, захистив кандидатську дисертацію, керівник консультативного центру естетичної хірургії і завідувач відділенням пластичної та реконструктивної хірургії. Спеціалізується на проведенні процедур омолодження обличчя і тіла, відновлювальних і реконструктивних операцій на молочній залозі, естетичної хірургії, володіє методиками ринопластики.
31 рік досвіду
Лікар Візінок Ірина Миколаївна, стоматолог-терапевт першої категорії. Здійснює діагностику і лікування таких зубних захворювань, як пародонтоз, пульпіт, карієс та ін. Проводить пломбування та чистку зубів.
Миколаїв вул. Потьомкінська, 18 р.Центральний
Стоматолог
Лікар Невинський Юрій Олександрович, стоматолог-терапевт першої категорії. Здійснює діагностику і лікування стоматологічних захворювань різної етіології і складності. Проводить пломбування і чистку зубів.
Миколаїв вул. Потьомкінська, 18 р.Центральний
Стоматолог-хірург, стоматолог
Лікар Соловйов Артем Миколайович, стоматолог, стоматолог-хірург. Проводить обстеження, лікування, видалення, пломбування та відновлення зубів.
Сімейний лікар
Записатися на прийом5 онлайн записів
Ендокринолог
Записатися на прийом4 онлайн записи
Невролог
Записатися на прийом13 онлайн записів
Психіатр, Психолог, Психотерапевт
Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії спеціалізується в області психіатрії, психотерапії, психофізіології, а також інтегративної психосоматичної медицини. Займається лікуванням алкогольної та ігрової залежності, булімії, депресії, анорексії, різних стресів і фобій. Надає послуги з розробки інтеграційних програм, спрямованих на коригування розладів харчової поведінки, надмірної ваги, пов'язаного з харчовою залежністю, та інших аддикцій.
Анестезіолог
Лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на проведенні різних видів знеболювання, реанімаційних заходів та екстреної терапії. Володіє методами наркозу, місцевої аналгезії, спинальної, епідуральної та комбінованої анестезії. Проводить підготовку пацієнта до оперативних втручань.
Стоматолог
Лікар Богославський Ігор Геннадійович, стоматолог. Займається лікуванням, пломбуванням, відбілюванням, реставрацією і чищенням зубів.