Лікарі педіатри у Миколаєві (Центральний район)

Овчаренко Наталья Сергеевна (педиатр). Заболел ребенок и было решено на семейном собрании обратиться к этому врачу. Осмотр доктор провела от А до Я, посмотрела не только то на что мы жаловались, а и дополнительные части тела, вдруг там какие то проблемы. Выписала нам доступную схему лечения, при этом все подробно расписала и разжевала . Доктор очень легко смогла найти подход к ребенку. P. S. Врач очень отзывчивый и внимательный. Рекомендую.
24 березеня '21 г.
Педіатр
Лікар здійснює прийом дітей та підлітків із захворюваннями органів дихальної, травної та сечовидільної систем. Успішно лікує бронхіт, бронхіальну астму, тонзиліт, ларингіт, отит, гастрит, дисбактеріоз, цистит, харчові отруєння. Консультує з питань вакцинації та правильного харчування. Проводить профілактичні медичні огляди.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Миколаїв вул. Велика Морська, 74/3 (Каштановий сквер, зуп. Соборна) р.Центральний