Лікарі діагности у Миколаєві (Центральний район)

Роман
Обстеження пройшло на найвищому рівні! Лікар справжній віртуоз у своїй галузі. Надала хороші рекомендація. Дуже задоволений! Рекомендую!
07 січня '20 г.
Сергей
Баранов грамотный и опытный терапевт. В моем случае ему без особых трудностей сразу удалось поставить мне правильный диагноз, поэтому и лечение под его руководством не затянулось.
17 вересня '16 г.
Олег
У мене були складності з постановкою діагнозу. Баранов мав рацію - вірно встановив захворювання і грамотно провів лікування, я вражений.
04 травня '16 г.
УЗД-спеціаліст
Лікар спеціалізується на функціональній діагностиці всього організму. Основне завдання фахівця — перевірка загального стану органів і систем, виявлення патологічних процесів і відхилень. Лікар працює з новітнім обладнанням, що гарантує отримання точного результату. Прийом веде за попереднім записом.
Записатися на прийом33 онлайн записи
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Кардіолог, УЗД-спеціаліст
Записатися на прийом4 онлайн записи
31 рік досвіду
Миколаїв вул. Велика Морська, 74/3 (Каштановий сквер, зуп. Соборна) р.Центральний
Рентгенолог
Записатися на прийом1 онлайн запис